A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Nagy Sándor, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Király Patrik, Sipos Gábor, Hodonicki Márk, Bora György, Horváth Péter. Cserék: Winter Dániel, Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Zvara Levente Mátyás, Fazekas Lóránt, Varga Szabolcs, Puskás Gábor Sándor, Paudits Patrik. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Horváth András, Kovács Dávid, Szalai Dániel, Filkor Attila, Adorján Krisztián, Papp Marcell, Soltész István Zoltán, Jagodics Márk, Kotula Máté, Fótyik Dominik,. László Dávid. Cserék: Oroszi István, Nándori Botond, Fekete Máté, Ihrig-Farkas Sebestyén, Micsinai Miklós, Horgosi Donát, Zuigéber Ákos Lajos, Farkas Bálint, Kalmár Olivér, Szabó Máté Norbert. Vezetőedző: Csizmadia Csaba
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila mezben a hazai, aranyszínű szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
3'
Két gyors támadással indított a Budafok, az első hosszúra sikerült, a másodikat les állás követte.
10'
Egy újabb lehetőség a vendégek előtt, Papp Marcell fejelte Czinanó kezébe a labdát, jó helyzetből.
11'
Pantovic lőtte ajtó-ablak helyzetben Horváth kapusba a labdát.
12'
Lukács volt lesen.
15'
Egy jobboldali beadás elsuhant a kapu előtt, Nagy Sándor tisztázott.
21'
Hazai szöglet után szabadrúgás kifelé.
21'
Lukács lőtt a kezdőkörből kapura, szemfüles próbálkozás volt.
24'
Szabó ápolása miatt áll a játék, Kovács Dávid hagyta helyben.
29'
Nagy Sándor szerelt határozottan.
30'
Pantovic szöglete után Szabó rúgott luftot.
35'
Pantovic esett el furcsa körülmények között, de a játék mehet tovább.
36'
Czinanó vetődött rá egy beadásra, nagyon kellett.
37'
Szabó kikaparta a gesztenyét, Lukács pedig értékesítette a ziccert.
39'
Egy vendég szöglet után Czinanó majdnem kiejtette a labdát a kezéből, de egy budafoki támadó zavarta. Szabadrúgás kifelé.
40'
Hodonicki baloldali beadását, Szabó próbálta kapuba juttatni, de a védők felszabadítottak.
42'
Hodonicki volt túl kemény, szóbeli figyelmeztetésben részesült.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Kettős csere: Filkor Attila - Ihrig-Farkas Sebestyén és Kotula Máté - Kalmár Olivér.
48'
Fótyik Dominik
50'
Horváth nagy bedobását, Bora tovább csúsztatta majd Nagy Sándor a bal kapufa mellé lőtt.
52'
Bora György
53'
Meleg pillanatok a hazai kapu előtt, előbb egy szöglet, majd egy szabadrúgás okozott zavart.
57'
Lukács lábára léptek rá, szabadrúgás kifelé.
60'
Király ért kézzel a labdához, szabadrúgással jöhetnek a budafokiak.
65'
Szabó beadására Lukács érkezett volna.
66'
László Dávid - Szabó Máté
66'
Nagy Sándor - Fazekas Lóránt
68'
Bora indítása majdnem megtréfálta Horváth kapust.
70'
Zuigéber lőtt ballal, Czinanó biztos kézzel védte a próbálkozást.
72'
Szöglet után Soltész lőtt kapásból, gyönyörű gólt szerzett.
74'
Hármas csere: Pantovic - Gránicz, Lukács - Paudits és Horváth - Puskás.
77'
Hodonicki beadásáról Puskás késett le egy pillanattal.
79'
Király csúszott oda az egyik vendég játékosnak, némileg szigorú ítélettel piros lapot kapott.
79'
Kovács Dávid fejelt a csabai kapu mellé.
83'
Ihrig-Farkas volt lesen.
83'
Szabó Péter - Zvara Levente Mátyás
87'
Egy budafoki bomba után Puskás mentett.
89'
Gránicz három jó csellel beverekedte magát a tizenhatos vonaláig, onnan remek csavart lövéssel próbálkozott, de néhány centivel főlé ment.