Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – BFC Siófok

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

2
BFC Siófok
2
0'
Békéscsaba: Krnács Richárd, Futó Zsombor, Kitl Miklós, Ilyés Tamás, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Bukrán Erik, Zvara Levente Mátyás, Máris Dominik, Mágocsi Bence, Kóródi Nándor, Hodonicki Márk, Zádori Krisztián, Szalai Dániel, Horváth Péter, Talpalló Norbert Lajos. Megbízott vezetőedző: Pásztor József
0'
Siófok: Winter Dániel, Debreceni Ákos, Vágó Gábor Richárd, Varga Bence, Szakály Attila, Polényi Gábor, Volter Patrik, Hegedűs Márk, Horváth Milán Gábor, Varjas Zoltán, Farkas Balázs Kesző. Cserék: Hutvágner Gergely, Medgyesi Márk, Dénes Csanád Vilmos, Major Gergő György, György Nico Julian, Girsik Áron Róbert, Pataki Zoltán, Nemes Marcell, Forgács Dávid Péter, Nyitrai Bence, Makrai Gábor. Vezetőedző: Vukmir Dragan
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, kék szerelésben a vendég csapat. A hazaiak kezdték a találkozót.
3'
Az első hazai szögletet, Czékus csavarta be, de a labda az oldalhálóban kötött ki.
4'
Egy előre ívelt labdára Hegedűs és Krnács rajtoltak, végül a hazai kapus győzött.
5'
Hamed éles szögből leadott lapos lövését Winter tornázta ki.
13'
Ilyés viharzott el a jobb szélen, éles beadásába Czékus beleért, így a labda Winter hasa alatt becsúszott a kapuba.
18'
Egy vendég szöglet után Varjas bólintott a hálóba.
24'
Varga Bence
27'
Egy percen belül csabai szabadrúgás és szöglet, valamint egy vendég szabadrúgás az események sorrendje.
30'
Két szöglet egymás után, némi keveredés után szabadrúgás kifelé.
30'
Hamed és Szakály fejelt össze, de nem történt komolyabb baj, mindkét játékos folytatni tudta a játékot.
31'
Czékus már a hatodik szögletét végezte el, a labda veszélyesen csavarodott a kapu felé, Winter azonban óriási bravúrral védett.
40'
Egy védőkről lecsorgó labdára Ilyés csapott le és a kapujából kifutó Winter fölött elegánsan emelte a hálóba.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
Futó Zsombor
45'
Volter Patrik
45'
2-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
52'
Hegedűs szabadrúgása a kapu felett szállt el.
61'
Hegedűs - Girsik, Farkas - Dénes és Volter - Major
65'
Egy szöglet után Szakályhoz pattant a labda, de kapás lövése jócskán elkerülte a hazai kaput.
69'
Hamed - Máris
75'
Az utóbbi néhány percben főleg a mezőnyben pattogott a labda, a kapuk nem forogtak különösebb veszélyben.
76'
Veszélyesnek nevezhető helyzetek a hazai kapu előtt, végül kirúgással jöhet a Békéscsaba.