Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – BFC Siófok

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 2 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert. Cserék: Dávid Zoltán Gergő, Lustyik Levente, Máris Domink, Szalai Dániel, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs, Uram János. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Molnár Péter, Fehér Zsolt, Elek Bence, Csilus Tamás, Medgyes Zoltán Henrik, Réti Patrik, Nemes Milán Imre, Lorentz Márton, Gál Mátyás, Tóth Martin, Bolla Bendegúz Bence. Cserék: Tajti Norbert, Csibra Dániel, Nagy Dániel, Horváth Attila, Szilágyi Péter, Petneházi Márk, György Nico Julian. Vezetőedző: Varga Attila
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendégcsapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
4'
A hétközi bravúros mérkőzés után a hazai csapat önbizalommal kezdte a játékot átvette a játék irányítását.
8'
Viczián szerelt kiválóan
11'
Szatmári kapott egy labdát kecsegtető helyzetben, de erőtlen lövése elhalt Molnár kapus kezében.
12'
Király Patrik góljával vezet csapatunk
15'
Szabadrúgással jöhetett a vendég csapat, az indítást azonban lefülelték a hazai védők
16'
Az első veszélyes támadás a vendégeknél, Tóth Martin beadástát Ribánszki magabiztosan húzta le.
17'
Zahorán volt lesen
19'
Medgyes próbálkozása jócskán fölé szállt
23'
Szatmári kapott egy hosszú indítást, de a badást a csatár elügyetlenkedte
23'
Ivószünet
25'
Gránicz kígyózott át a vendég védelmen, Urbinnal kényszerítőzött, de a vendégek közbe tudtak avatkozni.
31'
Hursán ugratta ki Zahoránt remek labdával, de a felfutó balhátvéd beadását felszabadították.
34'
Mezei kapott egy remek beadást Gránicztól, egy jó csel után kilőtte a hosszú sarkot, de Molnár kapus még oda tudott érni.
37'
Egy támadás végén Tóth Martin vágta a labdát a léc alá, de a játékvezető érvénytelenítette a lesgólt.
40'
Vendég kényszerítő után Ribánszkinak kellett jönni a labdáért.
41'
Egy siófoki beadást Király Patrik tessékelt ki az oldalvonalon.
43'
Pilán esett el a tizenhatoson belül, de nincs büntető
45'
Medgyes lövését Ribánszki tolta bravúrral szögletre
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Izgalmasan kezdődött a második félidő, Elek Bence lépett ki a hazai védők közül, lapos lövése a bal sarok hagyta el a játékteret.
58'
Viczián fejesével csapatunk növelte előnyét
59'
Tóth Martin helyett Nagy Dániel
62'
Zahorán helyett Szalai
66'
Babinyecz folytatja Szélpál helyett
68'
Siófoki szabadrúgás, de előtte ivószünet
70'
Bolla szabadrúgása jócskán fölé ment.
71'
Mezeit Lustyik Levente váltotta.
72'
Nemes sérült meg, az oldalvonal mellett ápolják.
74'
Elek fejesét Ribánszki tolta hatalmas bravúrral a kapu fölé
76'
Szilágyi és Csibra érkezik, Nemes és Réti helyére.
82'
Hazai szöglet után Viczián fejese tévesztett célt.
85'
Egy középre ívelt labdát Elek Bence fejelt kapu felé, de az érintés nélkül az alapvonalon túlra került.
90'
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
90'
A hosszabbíttásban Gránicz kapott gyönyörű indítást, egyedül vezethette a siófoki kapura, de félmagas lövését Molnár a mezőnybe öklözte, majd, ha nehezen is, de fölszabadítottak a sárga mezesek.