Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – BSS Monor

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 2 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Király Patrik, Babinyecz Balázs, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Lustyik Levente, Szalai Dániel, Ilyés Tamás, Hursán György, Styecz Bence, Gigacz Ákos Lázár. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Bozsó Antal, Balanescu Dániel, Ficsor Richárd, Karacs Dániel, Tóth Barna, Hunya Krisztián, Szuhodovszki Soma, Sági Milán, Bori Gábor, Fülöp Noel, Palincsár Martin. Cserék: Paulovicz Dániel, Barthel Gábor, Tóth Ferenc, Balogh Milán, Szabó Tamás, Bayer Bence, Szabó Dominik. Vezetőedző: Horváth Dávid
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégcsapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
7'
A meccs első néhány percében az újonc Monor meglepő módon támadólag lépett fel, ezért változatos mezőnyjáték alakulhatott ki.
10'
Az első ígéretes támadást a hazai csapat vezette, Mezei átadásáról Szatmári centiméterekkel késett le.
17'
Tóth Barna kapott pontos átadást a tizenhatoson belül, jobb lábas lapos lövését Ribánszki biztos kézzel hárította.
21'
Gránicz a félpályáról indulva, több monori játékost is kicselezett, végül 14 méterről védhetetlenül lőtte ki a jobb alsó sarkot.
21'
Szuhodovszki Soma 25 méterről bal lábbal rálőtte a labdát, amely alig kerülte el a hazai kaput.
29'
Egy monori szöglet után Bori Gábor fejese akadt el a hazai védőkben. A megismételt szöglet már nem jelentett veszélyt a hazai kapura.
35'
Tűzijáték a vendég kapu előtt, végül Szatmári nagy lövését hárította bravúrral Bozsó kapus.
42'
Az első félidő hajrájában a monoriak több veszélyes ellentámadást is vezettek, szerencsére eredménytelenül.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Hunya helyett Balogh Milán
47'
A vendég együttes támadó kedvét jelzi, hogy a második félídő két monori szöglettel kezdődött. Az utóbbi után gyors hazai ellentámadás révén a labda alig kerülte el a vendég kaput.
49'
Urbin közeli fejesét mentették a fehér mezesek a gólvonal elől.
57'
Egy jóképű szögletvariáció után, ismét veszélyeztettünk, de üggyel-bajjal felszabadítottak a védők.
62'
Palincsár Martin góljával kiegyenlített a vendég csapat.
66'
Gránicz Patrik szabadrúgását védte a vendég kapus.
73'
Babinyecz helyett Hursán a pályán
75'
Gránicz remek passza után Szatmári fordulásból bal lábbal hatalmas lövést zúdított a jobb felső sarokba.