Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – WKW ETO FC Győr

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 2 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Mészáros Márk, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs.
0'
Horváth Tamás, Tajthy Tamás, Magasföldi József, Bagi István, Baracskai Roland, Szimcsó Viktor, Tar Zsolt, Hamar Ádám, Andric Nemanja, Vukasovic Marko, Kovács Krisztián. Cserék: Gyurákovics Erik Zoltán, Tóth Dávid, Mervó Bence, Jakab Dávid Csaba, Szánthó Regő, Vadász Viktor, Koltai Tamás.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, zöld-fehér szerelésben a vendégcsapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
5'
A hazai csapat lépett fel támadólag, rögtön a mérkőzés elején több biztató támadást is vezetett, de a győri védelem hárított.
7'
Viczián Ádám
12'
Folyamatos csabai támadások eredményeként Urbin került jó helyzetbe, de Vukasovic az utolsó pillanatban szögletre mentett.
14'
Baracskai Roland
16'
Szalai Dániel góljával vezet csapatunk! 1-0
18'
Gránicz forgolódott, majd ballal rászúrta, a labda centikkel kerülte el a kaput.
21'
Egy halovány győri próbálkozást Ribánszki biztos kézzel hárított.
22'
Támadásban maradt a Csaba, Szatmári kapott remek átadást, de a vendég védők felszabadítottak az utolsó pillanatban.
30'
Nem változott a játék képe, a hazai csapat továbbra is támadásban maradt.
34'
Az első győri kapura lövésre most került sor, Tajthy próbálkozását Ribánszki magabiztosan védte.
37'
Tajthy Tamás
38'
Gránicz 35 méterről elvégzett szabadrúgását öklözte ki Horváth kapus.
40'
Kovács próbálkozott egy távoli lövéssel, de a labda jócskán fölé szállt.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
46'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Két győri támadás vezette be a második félídőt, de mindkét beívelése Ribánszki kezei között végezte.
52'
Egy újabb vendég próbálkozás után került a labda az alapvonalon túlra, anélkül, hogy csabai láb érintette volna.
57'
Szimcsó lőtt ballal, Ribánszkinak kellett vetődni.
58'
Hamar Ádám helyett Jakab Dávid folytatja.
65'
Egy kavaródás után, Hursán ballal, a tizenhatos vonaláról nagy lövést zúdított a győri kapura, de Horváth a felső léc segítségével kitornázta.
67'
Hazai szöglet után a labda a vendég kapus kezében landolt.
67'
68'
Koltai Tamás folytatja Magasföldi helyett.
76'
Lustyik folytatja Mezei helyett.
77'
Szalait Nagy Sándor váltja.
80'
Tajthy helyett Mervó a pályán.
81'
Egy rosszul pattanó labdával Adric iramodott meg, ballábas lövését Ribánszki nagy bravúrral tolta ki a léc alól.