Ingyenes lesz a belépés a Gyirmót elleni kupameccsre

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 79 másodperc.

A klubvezetés döntésének értelmében a 2022. február 9-én (szerdán) 17:00 órától, a Kórház utcai Stadionban megrendezendő Békéscsaba 1912 Előre – Gyirmót FC Győr MOL Magyar Kupa 2021/2022. 5. forduló labdarúgó mérkőzésre INGYENES lesz a belépés.

Bérletekkel rendelkező szurkolóink részére az előre lefoglalt és jelölt helyek – az eddig megszokottak szerint – ugyanúgy használhatók. Védettségi igazolvány a vonatkozó és érvényben lévő rendelet alapján továbbra is kötelező.

Egy mérkőzésen dől el a továbbjutás. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el a Labdarúgás Játékszabályainak rendelkezései szerint.

A forduló további párosításai a következők: Ceglédi VSE – Kolorcity Kazincbarcika SC, Újpest FC – Kisvárda Master Good, Szeged-Csanád Grosics Akadémia – MOL Fehérvár FC, FC Nagykanizsa – ETO FC, Aqvital FC Csákvár – Paksi FC, Kecskeméti TE – Budapest Honvéd, Vasas FC – Ferencvárosi TC.

Mindenkit szeretettel várunk! Szurkoljunk együtt a legjobb nyolc közé jutásért!