Információk: UFC Nagykanizsa – Békéscsaba 1912 Előre

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 94 másodperc.

Időpont: 2018. február 20. (kedd) 14:00 óra

Helyszín: Olajbányász Sporttelep

Cím: 8800 Nagykanizsa, Zárda utca 16.

Belépőjegyek:

A mérkőzés megtekintése mindenki számára ingyenes! A belépéshez fényképes igazolvány bemutatása szükséges.

A békéscsabai drukkerek az úgynevezett Nagyváthy utca felőli bejáraton tudnak majd belépni a vendég szektorba. Parkolás a csarnok mellett lehetséges.

A 9-11. forduló selejtező mérkőzéseken a továbbjutás szabályai a következők. Két mérkőzésen dől el a továbbjutás. A továbbjutás – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától – a következők szerint történik. Az a csapat, amelyik mindkét mérkőzést megnyeri, vagy győzelem és döntetlen eredményeket ér el, vagy egy győzelem és egy vereség esetén pozitív a gólkülönbsége, illetve azonos gólkülönbség esetén idegenben több gólt szerzett, jut tovább. A két mérkőzés rendes játékideje után azonos pontszám és ugyanazon mérkőzés-eredmény esetén a második mérkőzést követően 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Amennyiben a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, a továbbjutást az idegenben szereplő csapat szerzi meg, mivel az idegenben elért gólok döntetlen eredmény esetén, duplán számítanak. Amennyiben a hosszabbításban nem esik gól, akkor a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el a Labdarúgás Játékszabályainak rendelkezései szerint.