Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Tiszakécskei LC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Krnács Richárd, Kitl Miklós, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Máris Dominik, Mikló Roland, Sipos Gábor, Albert István, Varga Szabolcs, Bora György, Horváth Péter. Cserék: Winter Dániel, Farkas Márk, Gránicz Patrik, Mészáros Márk, Borbély Bence Boldizsár, Ilyés Tamás, Király Patrik, Fazekas Lóránt, Puskás Gábor Sándor, Paudits Patrik. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Holczer Ádám, Végső Előd Zalán, Oláh Máté Sándor, Erdei Carlo Alex, Pál András, Beliczky Gergő, Zádori Krisztián, Farkas Norbert, Kiprich Dávid József, Vachtler Csaba, Benke Áron. Cserék: Tajti Norbert, Kalmár Ferenc, Baráth Bence, Kovács Barnabás, Lovas Zsombor, Simon Márk, Galacs Erik Gábor, Gyurján Bence, Lovas Andor. Vezetőedző: Nagy Sándor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendégek kezdték a találkozót.
5'
Mikló Roland jobboldalról élesen lőtt a kapu elé, de Holczer a helyén volt.
9'
Szöglet után Zádori veszélyes fejesét Krnács bravúrral hárította.
17'
Varga 28 méteres szabadrúgása Holczer segítségével a kapufára csattant, a kipattanó labdát Máris közelről a kapusba lőtte.
20'
Egy kapu előtti kavarodás után Pál András gurított a kapuba.
22'
Horváth szaladt el a bal oldalon, majd megcélozta a rövid sarkot, de Holczer kapus hárított.
25'
Oláh Máté Sándor
25'
Ivószünet.
28'
Márissal szemben szabálytalankodtak, de a kécskei játékost kell ápolni.
31'
Beliczky Gergő - Gyurján Bence
32'
Erdei Carlo
34'
Varga szögletét túl hosszan ívelte a másik oldalra, a második labdát Bora lőtte jócskán fölé.
36'
Szabó fejelt a kapu fölé.
39'
Az utóbbi néhány percben beszorul a vendég csapat, Horváth lövését azonban könnyedén hárította Holczer kapus.
41'
Gyurján szögletéből újabb szöglet lett.
44'
Kiprich Dávid
45'
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
45'
Zádori Krisztián
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Szabó Péter - Paudits Patrik
46'
Benke Áron - Kovács Barnabás
49'
Varga szögletét Paudits bólintotta kapura, Holczer kapus óriási bravúrral védett.
52'
Varga Szabolcs
53'
Kitl lőtt távolról, ismét Holczer kapusnak kellett tornázni.
54'
Paudits lövése pattant szögletre.
56'
Varga szögletét Pantovic lőtte fölé.
58'
Farkas Norbert
59'
Simon Márk - Zádori Krisztián és Kalmár Ferenc - Pál András
60'
Varga Szabolcs - Gránicz Patrik
64'
Pantovic remek átadását Horváth Péter értékesítette.
66'
Gránicz szabadrúgását Bora fejelte a kapuba.
68'
Egy szögletvariációt követően Simon lőtt, Krnács kapus védett bravúrral.
71'
Máris Dominik - Puskás Gábor
72'
Paudits Patrik lesen volt.
73'
Ivószünet.
75'
Kitl szerzett labdát majd lőtt kapura, kicsit mellé.
76'
Gránicz maradt lesen, pedig jó lehetőség lett volna.
77'
Simon Márk góljával egyenlítenek a vendégek.
80'
Horváth beadása után Mikló került hatalmas helyzetbe, lövésébe azonban belepiszkált egy védő.