Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szombathelyi Haladás

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Krnács Richárd, Farkas Márk, Kitl Miklós, Máris Dominik, Albert István, Hamed Yasin, Bora György, Szalai Dániel, Horváth Péter, Puskás Gábor, Talpalló Norbert Lajos. Cserék: Bukrán Erik, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Czékus Ádám. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Szombathely: Verpecz István, Lucas Simut Mario, Csernik Kornél Bonifác, Doktorics Áron, Csató Martin, Németh Milán János, Csilus Tamás, Predrag Bosnjak, Derekas Zoltán, Rácz Barnabás, Molnár Rajmund. Cserék: Mursits Roland, Hursán György, Alban Taipi, Borvető Áron, Sipos Zoltán, Tóth Máté, Devecseri Szilárd, Bolla Gergő, Nyíri Vince Tóbiás, Lencse László, Tarján Patrik. Vezetőedző: Michal Hipp
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, zöld szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
5'
Szöglet után, az előre lopakodó Farkas Márkhoz került a labda, aki jobb lábbal a kapu közepébe lőtt.
11'
A hazai félpálya feléről végzett el szabadrúgást Bosnjak, de pontatlan átadása elkerülte a játékostársait.
13'
Egy újabb veszélyes szöglet után a vendég védők kivágták a mezőnybe a labdát.
14'
Lucas Simut Mario
15'
Egy perc alatt két gólszerzési lehetőség is kimaradt a vendég kapu előtt.
23'
Szöglet után Németh jobb belsővel emelt a hazai kapu mellé.
24'
Sérülés miatt kényszerű csere: Albert István - Fazekas Lóránt
34'
Farkas futott fel középen, balra Hamedhez passzolt, akinek közeli lövését Verpecz óriási bravúrral védte.
35'
Egy kipattanó labdát Csilus lőtt kapásból centikkel a jobb kapufa mellé.
38'
Molnár két csellel középre játszotta magát, ballábas, lapos lövése alig kerülte el a hazai kaput.
40'
Talpallót kell ápolni.
43'
Rácz Barnabás góljával egyenlített a vendég csapat.
45'
Máris szembeni szabálytalanság miatt Lucas Simut Mario megkapta második sárga lapját is, amit a piros követett.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Molnár Rajmund - Borvető Áron és Doktorovics Áron - Nyíri Vince
46'
Egy előrevágott labdára egy csabai védő és egy vendég csatár azonos testhelyzetben rajtoltak, a szombathelyi fiú ügyesen elesett, a játékvezető meglepetésre büntetőt ítélt.
46'
A büntetőt Rácz Barnabás érvényesítette.
47'
1-1
49'
Borvető Áron
56'
Puskás - Lukács és Talpalló - Czékus
59'
Csernik Kornél egy kavaródás után 7 méterről lőtt kapura, de Krnács a helyén volt.
65'
Csernik kapott egy visszagurított labdát a csabai tizenhatos vonalánál, jobblábas lövése a kapufáról pattant ki.
66'
Az ellentámadás során Kitl 25 méteres bombáját Verpecz nagy bravúrral tolta a léc főlé.
73'
Bora - Váradi és Máris - Mikló
77'
Farkas Márk
85'
Szalai Dániel
86'
Csernik Kornél- Hursán György
89'
Rácz Barnabás - Tóth Máté
90'
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
92'
Óriási kavaródásban a vendég kapu előtt, a labdát végül Hamed vágta be a hálóba.