Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szombathelyi Haladás

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Ribánszki László, Farkas Márk, Faragó Tomás, Olasz Dénes, Máris Dominik, Szalai Dániel, Hursán György, Babinyecz Balázs, Kovács Ádám Tibor, Szélpál Norbert, Anton Bidzilya. Cserék: Uram János, Dávid Zoltán Gergő, Károly Bálint, Mészáros Márk, Nikola Pantovic, Gréczi Márton Péter. Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Gyurján Márton, Eszlátyi István, Holdampf Gergő, Gaál Bálint, Szalai Szabolcs, Jagodics Márk, Németh Milán János, Németh Márió, Predrag Bosnjak, Kiss Bence András, Habovda Yuriy. Cserék: Nyári Patrik, Medgyes Zoltán Henrik, Schuszter Ronald, Novák Csanád Ákos, Rózsa Dániel, Jancsó András,Tóth Martin. Vezetőedző: Supka Attila
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégek. A vendég csapat kezdte a találkozót.
3'
Szélpál mentett hatalmasat egy vendég próbálkozás után.
7'
Szombathelyi szabadrúgással folytatódik a mérkőzés.
9'
Első szögletét végezheti el a Békéscsaba.
12'
Eszlátyi szabadrúgását bedobásra mentették a hazai védők.
15'
Németh Márió próbálkozott kapura lövéssel, de Ribánszki védett.
19'
Szalai került hatalmas helyzetbe, de az utolsó pillanatban egy vendég védő menteni tudott.
23'
Máris Dominik
25'
Egy vendég szabálytalanság után büntetőhöz jutott csapatunk, amit Hursán értékesített.
29'
Hursán 19 méterről próbálkozott, de a lövés nem talált kaput.
34'
A Haladás 20 méterről próbálkozott, azonban a lövés elkerülte Ribánszki kapuját.
35'
Hursán a tizenhatoson belülre cselezte be magát, majd ellőtte a labdát, amit a kapus bravúrral védett.
38'
Jagodics Márk
42'
Szalay Szabolcs góljával egyenlítettek a vendégek.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Babinyecz helyett Mészáros a pályán.
53'
Szalai lőtt 22 méterről, nem sokkal ment fölé.
54'
Formás vendég támadás végén Ribánszki kezében kötött ki a játékszer.
55'
Eszlátyi helyett Medvegy a pályán.
56'
Egy vendég szögletet követően, Ribánszkinak kellett hárítania a 8 méterről érkező ollózást.
62'
Gréczi váltja Máris Dominikot.
66'
Holdampf Gergő
70'
Egy lendületes hazai kontrát követően, a vendég kapus magabiztosan fogta meg a beadást.