A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Király Patrik, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Winter Dániel, Szabó Péter, Bor Dávid Ferenc, Ilyés Tamás. Mikló Roland, Sipos Gábor, Tóth Dániel, Farkas Botond Gergő, Varga Szabolcs, Bora György. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Hegedüs Lajos, Gohér Gergő, Sipos Zoltán, Tisza Kálmán, Busa Bence Zoltán, Kurdics Levente, Lakatos István, Kovács Olivér, Szekszárdi Tamás, Tóth Bence, Földi Marcell Sándor. Cserék: Kovács Péter Ákos, Dudok Tamás, Tóth László, Tömösvári Bálint, Kónya Márk, Csörgő Raul, Antal Gábor. Vezetőedző: Romanek János
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
8'
A csapatoknak nemcsak egymással, hanem a viharos erejű széllel is meg kell birkózniuk, amely az első félidőben a vendégeket támogatja.
14'
Tisza beadását Czinanó magabiztosan húzta le.
22'
Az első szögletéhez jutott a hazai csapat, Király beadását Hegedűs ölelte magához.
23'
Busa Bence kapott egy jó indítást a bal oldalon, egy jó csel után éles szögből kilőtte az alsó sarkot.
26'
Máris kapott kapott egy átadást a félpálya felénél, három jó csellel tisztára játszotta magát és magabiztosan helyezte a labdát a jobb alsó sarokba.
33'
Szabadrúgáshoz jutott a Szolnok együttese, Sipos Zoltán csavarta fölé a labdát.
36'
Tóth Bence kísérletezett egy távoli lövéssel, ami alaposan célt tévesztett.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
51'
Sipos Zoltán csavarta a labdát a hazai kapura, a felső lécen csattant.
56'
Földi próbálkozott egy 20 méteres lövéssel, de a hazai védők szögletre mentettek.
59'
Kitl Miklós - Szabó Péter
60'
Egy szögletvariáció után Siposhoz került a labda, aki a tizenhatos sarkától védhetetlenül csavart a bal felső sarokba.