Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Laky László, Farkas Márk, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Fazekas Lóránt, Lukács Raymond Barna, Bora György, Horváth Péter, Styecz Bence, Kasik Ákos, Paudits Patrik. Cserék: Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Pap Szabolcs, Ilyés Tamás, Kovács Ádám Tibor, Sipaki Patrik Martin. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Csáki Kálmán, Rokszin Ádám, Bárdos Bence Zsolt, Kotula Máté, Horgosi Donát, Tisza Kálmán, Csirmaz István, Kovács Olivér, Kónya Márk, Novák Csanád Ákos, Tamás László Hunor. Cserék: Tóth Benjamin, Szabó Balázs, Vólent Roland, Berdó Péter, Molnár F. Tamás, Kurdics Levente, Lakatos István, Tajti Balázs József, Irmes Dávid Zsolt, Szekszárdi Tamás, Sitku László, Haris Ádám. Vezetőedző: Csábi József
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendégek kezdték a találkozót.
3'
Egy kapufáról kipattanó labdát Bárdos Bence fejelt a kapuba.
8'
Paudits került jó helyzetbe, de a labdát kézzel is szelídítette, ezért vendég szabadrúgással folytatódott a játék.
10'
Újabb ígéretes támadás végén Paudits lesen kapta a labdát.
13'
Újabb csabai helyzet, de ezúttal Horváth Péter volt lesen.
16'
Ismét Pantovic hozta helyzetbe a csapattársait, azonban az átadása kicsit hosszú lett.
19'
Paudits góljával egyenlít csapatunk.
21'
Ismét Paudits került óriási helyzetbe, de lapos gurítását Csáki kivédte.
30'
Rokszin 30 méteres lövése méterekkel a hazai kapu felett száll el.
36'
Novák tört be a hazai büntető területre, de lövése az oldalhálóban kötött ki.
39'
Novák lövése után szervizelni kellett a hazai hálót.
40'
Lukács lövése kicsivel kerülte el a kaput.
41'
Novák fejesével ismét vezetnek a vendégek.
42'
Lukáccsal szemben szabálytalankodtak.
43'
Horváth szabadrúgása jócskán főlé ment.
45'
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
45'
1-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Styecz Bence - Kovács Ádám Tibor
48'
Bárdos Bence Zsolt
49'
Horváth beadására vetődött rá Csáki kapus.
53'
Novák fejesét öklözte ki Laky kapus.
56'
Pantovic került hatalmas helyzetbe, de Csáki lefülelte a labdát - amúgy pedig lest ítélt a játékvezető.