Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szentlőrinc

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Krnács Richárd, Farkas Márk, Nagy Sándor, Szabó Péter, Király Patrik, Mikló Roland, Sipos Gábor, Varga Szabolcs, Bora György, Horváth Péter, Paudits Patrik. Cserék: Laky László, Kitl Miklós, Gránicz Patrik, Mészáros Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Fazekas Lóránt, Albert István, Puskás Gábor Sándor. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Prokop Rotislav, Harsányi István, Grumic Miroslav, Nagy Zsombor Róbert, Keresztes Bence, Törőcsik Péter Tibor, Kiss-Szemán Péter, Havas Attila, Németh Márk, Jancsó András, Erdélyi Botond. Cserék: Rátkai Zsolt, Hesz Olivér, Sinanovic Sinan, Bányai Péter, Biben Barnabás László, Farkas Marcell, Petró Balázs, Hajnal Gergely. Vezetőedző: Sluka Marián
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér-lila színű mezben a hazai, piros-fekete szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
6'
Harsányi István lesen volt.
8'
Erdélyi Botond
14'
Az elmúlt percek kiegyensúlyozott mezőnyjátékkal teltek el, egyik kapu sem forgott veszélyben.
18'
18 percet kellett várni az első kapura lövésre, Törőcsik próbálkozását Krnács magabiztosan hárította.
20'
Király Patrik
21'
A vendég szögletet Krnács kapus magabiztosan húzta le.
25'
Horváth éles szögből kilőtte a vendég kapufát.
28'
Horváth ívelt Paudits felé, de lefülelték a labdát.
31'
Továbbra is főképp a középpályára korlátozódik a játék, egyik csapatnak sem sikerül veszélyesebb helyzetet kialakítania.
33'
Jó helyről szabadrúgáshoz jutott a Szentlőrinc.
34'
Harsányi lőtt mellé.
36'
Király beadása kanyarodott veszélyesen, de Prokop kapus lehúzta a labdát.
37'
Nagy Sándor beadása sikerült túl mélyre.
41'
Paudits szaladhatott volna tisztán, de elhagyta a labdát.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Szabó Péter-Lukács Raymond
46'
Erdélyi Botond-Farkas Marcell
47'
Egy vendég szöglet vezette be a második félidőt, amely nem okozott veszélyt a hazai kapu előtt.
50'
veszélyes szituáció alakult ki a csabai kapu előtt, Krnács kapusnak kellett lábbal védeni.
52'
Király szögletéből újabb sarokrúgás lett.
53'
A második szöglet után üggyel-bajjal mentett a vendég csapat.
55'
Horváth beadása nem talált embert.
56'
Horváth Péter 25 méteres lövése menthetetlenül a kapuban landolt.
60'
Törőcsik Péter - Biben Barnabás és Kiss-Szemán - Sinanovic Sinan
61'
Király Patrik - Kitl Miklós és Varga Szabolcs - Máris Dominik
63'
Horváth élesen belőtt labdájáról, a kapu torkában, Lukács centikkel maradt le.
69'
Jancsó András - Petró Balázs
70'
Csabai szöglet után Farkas fejelt, kicsivel kapu mellé.
74'
Nagy Sándor - Puskás Gábor
75'
Lukács tört be a tizenhatoson belülre, átadását szögletre mentették a védők.
77'
Az utóbbi néhány percben beszorult a hazai csapat.
78'
Gyors csabai kontra után Máris játszotta tisztára magát, Prokop kapus mentett bravúrral