Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szeged-Csanád Grosics Akadémia

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia
1
0'
Békéscsaba: Póser Dániel, Futó Zsombor, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Szabó Csaba, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Farkas Márk, Váradi Ádám, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Fazekas Lóránt, Mágocsi Bence, Kóródi Nándor, Hodonicki Márk, Marik Soma. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Szeged: Takács János, Szilágyi Zoltán, Prosser Dániel Bálint, Gajdos Zsolt, Temesvári Attila, Könczey Márk, Papp Áron, Szatmári Lóránd, Géresi Krisztián, Tóth Bence, Kundrák Norbert. Cserék: Molnár F. Tamás, Kövári Róbert, Rácz Balázs, Bíró Bence Balázs, Povázsai Zsolt, Lestyán Lionel, Gera Norbert, Beronja Zoran, Jammeh Haruna. Vezetőedző: Stevanovic Aleksandar
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
15'
Puskás lőtt mintegy 25 méterről, a labda alig kerülte el a bal felső sarkot.
22'
Géresi Krisztián - Bíró Bence
24'
Kundrák lőtt 16 méterről, de nem találta el a csabai kaput.
25'
Kitl maradt a földön.
41'
Futó Zsombor
42'
Czékus küzdött meg egy labdáért az ellenfél térfelének felénél, lapos indítása azonban pontatlannak sikerült.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
Horváth szánta el lövésre magát 30 méterre a kaputól, jobblábas, csavart lövése védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Kundrák Norbert - Jammeh Haruna
46'
Haruna okozott gondot a csabai tizenhatoson belül, de a rövid sarkos lövését a védők kivágták.
49'
Második veszélyes támadását szőtte a Szeged, egy baloldali beadást Szilágyi fejelt 6 méterről Póser kezébe.