Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Soroksár SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Krnács Richárd, Farkas Márk, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Ilyés Tamás, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Bukrán Erik, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Hamed Yasin, Szabó Csaba, Talpalló Norbert Lajos. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Soroksár: Holczer Ádám, Kékesi Alexander Richárd, Lőrinczy Attila, Hudák Martin, Valencsik Dávid, Haris Attila, Lovrencsics Balázs, Króner Martin, Csontos Dominik Zoltán, Halmai Ádám, Lisztes Krisztián. Cserék: Major Barnabás, Lipcsei Krisztián, Hajdú Roland Gábor, Köböl Krisztián Milán, Pintér Dominik, Redzic Damir, Hegyi Péter, Erdélyi László. Vezetőedző: Lipcsei Péter
0'
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
10'
Czékus két jó csel után Ilyéshez passzolt, aki 18 méterről a bal kapufa mellé csavarta a labdát.
15'
Lőrinczy küldte rá a labdát jó 30 méterről, de mellé ment.
18'
Mikló cselezte be magát a kapu előterébe, de 17 méteres lövése éppen csak elkerülte a vendégek kapuját.
22'
Ilyés kapott forintos labdát, majd 2 csel után kilőtte a bal alsó sarkot.
23'
Czékus csapott le egy röviden hazagurított labdára, amit a hosszú sarokba lőtt.
27'
Mikló remek cselek után Ilyéshez játszott, aki Puskást hozta helyzetbe, felső sarkos lövését Holczer bravúrral hárította.
31'
Czékus indítását Kitl kapásból kapu mellé küldte.
34'
Lisztes két jó csel után, 18 méterről jobbal a kapu mellé durrantott.
41'
Kényszerű csere csapatunknál: Farkas Márk - Szabó Csaba
42'
Vendég szöglet után a kipattanó labdát Hudák lőtte jó 20 méterről kapura, de lövése a kapufán csattant.
45'
A játékvezető 2 percet hosszabbít.
45'
Szöglet után a kipattanó labdát Csontos jobb lábbal a kapun fölé vágta.
45'
2-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Hármas csere a vendégeknél: Halmai Ádám - Köböl Krisztián, Lisztes Krisztián - Redzic Damir és Haris Attila - Hajdú Roland.
49'
Redzic Damir góljával szépítettek a vendégek.
52'
Lovrencsics kapott középen egy jó átadást, középről leadott lövését Krnács bravúrosan lábbal hárította.
54'
Lőrinczy Attila 25 méteres szabadrúgása a hazai kapu fölé szállt.
59'
Újra Lovrencsics került jó helyzetbe, de lövése kipattant Boráról.
61'
Mikó Roland - Hodonicki Márk, Ilyés Tamás - Hamed Yasin és Czékus Ádám - Zalpalló Norbert
63'
Talpalló Norbert
67'
Csontos Dominik
77'
Redzic futott el a bal szélen, beadását Lovrencsics rosszul kezelte le, odalett a helyzet.
78'
Talpalló futott el a jobb szélen, éles beadását többen is elvétették, így a labda akadálytalanul hagyta el a játékteret.
81'
Puskás Gábor - Váradi Ádám
82'
A frissen beállt Váradi 22 méterről bal lábbal hatalmas lövést zúdított a vendég kapu jobb oldalába.
83'
Váradi Ádám
85'
Lőrinczy Attila - Erdélyi László
88'
Kitl elé pattant a labda, aki hatalmas lövést eresztett az ellenfél kapujára, de Holczer a mezőnybe öklözte a labdát.