Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Soroksár SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Krnács Richárd, Farkas Márk, Nagy Sándor, Szabó Péter, Király Patrik, Mikló Roland, Sipos Gábor, Varga Szabolcs, Bora György, Horváth Péter, Paudits Patrik. Cserék: Winter Dániel, Laky László, Kitl Miklós, Gránicz Patrik, Mészáros Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Fazekas Lóránt, Kovács Ádám Tibor, Albert István, Puskás Gábor Sándor . Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Varga Ádám Gábor, Lőrinczy Attila, Hudák Martin, Ternován Patrik, Csernik Kornél Bonifác, Pászka Lóránd, Gyömbér Gábor, Lovrencsics Balázs, Kovác Alan, Nagy Olivér Zoltán, Valencsik Dávid. Cserék: Major Barnabás, Kópis Róbert, Lipcsei Krisztián, Ladányi Gergő, Magyari Szilárd, Redzic Damir, Orosz Marcell Pál. Vezetőedző: Lipcsei Péter
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
5'
Egy kicsiben elvégzett szöglet után Kovác előtt adódott hatalmas lehetőség.
7'
Paudits célozta meg a bal alsó sarkot, Varga kapusnak nagyot kellett nyújtóznia, hogy elérje a labdát.
10'
Mikló indult hosszan, az alapvonalról középre gurította a labdát, Paudits érkezett és védhetetlenül vágta az ellenfél hálójába.
17'
Hudák Martin szánta el magát lövésre mintegy 30 méterről, de a labda érintés nélkül, a kapu mellett hagyta el a pályát.
18'
Szép összjáték után Hudák lőtt, a labda a hálóban kötött ki.
23'
Csernik Kornél
26'
Farkas Márk - Albert István
27'
Hudák Martin
34'
Egy ívesen belőtt labdára Csernik Kornél érkezett és fejjel megverve védőjét, megszerezte csapata számára a vezetést.
40'
A sokadik vendég szöglet, a csabai védők azonban tisztáztak.
42'
Hazai szabadrúgás 28 méterről, Szabó lövését védte a vendég kapu.
45'
Király szögletét Horváth fejelte mellé.
45'
1-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
47'
Király szabadrúgását szögletre fejelték a soroksári védők.
48'
Hudák lövésébe Király tette bele a lábát, szöglet lett belőle.
50'
Paudits próbált megiramodni, de győzött a túlerő.
54'
Újabb Király szöglet, de Lovrencsics tisztázott.
55'
Horváth lőtt laposan és a labda a kapus mellett gurult a hálóba.
56'
Kovac Alant kellett ápolni.
61'
Szabó Péter - Nikola Pantovic és Paudits Patrik - Lukács Raymond
67'
A vendég csapat újra átvette a vezetést, Lőrinczy Attila a gólszerző.
70'
Nagy Olivér Zoltán - Redzic Damir
71'
Király Patrik - Máris Dominik és Varga Szabolcs Kitl Miklós
74'
Ternován Patrik
76'
Nagy Sándor
80'
Áll a játék, több soroksári játékosnak is egészségügyi problémája merült fel.
82'
Pantovic lőtt fölé-mellé.
83'
Ternován ugrott ki és került hatalmas helyzetbe, Krnács védésének köszönhetően nem változott az eredmény.