Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – PMFC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

1
0'
Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Nagy Sándor, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Király Patrik, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Bora György. Cserék: Winter Dániel, Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Zvara Levente Mátyás, Ilyés Tamás, Sipos Gábor, Albert István, Varga Szabolcs, Horváth Péter. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Helesfay Donát, Sági Milán, Rácz László, Dávid Zoltán Gergő, Futó Zsombor, Katona Levente, Kónya Dávid, Adamcsek Máté, Tihanyi Olivér László, Hegedűs Márk, Hursán György. Cserék: Bukrán Erik, Grabant Bence, Károly Bálint, Sajnovics Milán, Preklet Csaba, Bíró Bence Balázs, Svedyuk Alex Pál, Tölgyesi Viktor, Kövesdi Péter, Szabó Zalán. Vezetőedző: Vas László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, piros szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
3'
A vendégek végezhettek el szabadrúgást mintegy 20 méterről, de z éles lövés elkerülte a hazai kaput.
9'
Az első hazai támadás után szöglethez jutottak a lilák.
10'
A szöglet újabb sarokrúgáshoz vezetett, de a beívelést Helesfay magabiztosan hárította.
24'
Pantovic kapott remek labdát a tizenhatoson kívül, lapos lövését Helesfay magabiztosan hárította.
26'
Két pécsi próbálkozás után Czinanó szedte fel a labdát.
28'
Sági Milán
31'
Hodonicki Márk
35'
Egy távoli pécsi szabadrúgást Czinanó kapus védett biztos kézzel.
37'
Rácz László
38'
Egy hazai szabadrúgás után, a kipattanót kétszer is kapura lőtték a hazaiak, de nem sikerült gólt szerezni.
40'
Tűzijáték a pécsi kapu előtt, végül Pantovic lőtte fölé.
40'
Bora György
42'
Tihanyi Olivér - Bíró Bence
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Hursán György - Svedyuk Alex
47'
Egy eladott labdából Hegedűs indulhatott a hazai kapu felé, éles lövése alig kerülte el a kaput.
48'
Hegedűs végzett el szabadrúgást a tizenhatos sarkától, éles lövését Lukács vágta ki az oldalvonalon túlra.
50'
Lukács volt lesen.
52'
Lukács került ajtó-ablak helyzetbe, azonban nem sikerült a kapuba fejelni a labdát.
53'
Nagy Sándor
56'
Futó Zsombor
57'
Egy megpattanó lövés okozott zavart a hazai kapu előtt.
58'
Adamcsek lőtt kapásból, Czinanó azonban a helyén volt.
61'
Kettős csere: Nagy Sándor - Zvara Levente és Hodonicki Márk - Horváth Péter
69'
Sági Milán - Grabant Bence
73'
Katona Levente
79'
Svedyuk Alex
81'
Fazekas Lóránt - Sipos Gábor
82'
Egy hazai támadás során Lukácsot lerántották a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt.
83'
Pantovic büntetőjét Helesfay a kapufára tolta, de a kipattanót már sikerült a hálóba juttatni.