Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Nyíregyháza Spartacus FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Fejér Csongor Béla, Jánvári Gábor, Sigér Ákos, Novák Csanád Ákos, Gengeliczki Gergő, Márkus Attila Márk, Gresó Mátyás, Pantovic Nikola, Baki Ákos, Pekár László, Farkas Bendegúz Bence. Cserék: Nagy Sándor, Szerető Krisztofer, Kovács Ádám Tibor, Pataki Bence, Szokol Zsolt, Deutsch Bence, Csősz Richárd, Artner Dávid. Vezetőedző: Huszák Géza
0'
Bukrán Erik, Farkas Márk, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Szalai Dániel, Horváth Péter. Cserék: Krnács Richárd, Váradi Ádám, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Farkas Botond Gergő, Szabó Csaba, Puskás Gábor Sándor, Talpalló Norbert Lajos. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
4'
Egy előre vágott labda jó helyzetben találta Novákot, de a csatár lesen állt.
5'
Pekár László egy baloldali beadást kapásból a sarokba lőtt.
7'
Egy jobboldali támadás és éles beadás után Hamed közelről talált be a vendégek hálójába.
13'
Novák birkózott a hazai védőkkel, jutalma egy szabadrúgás 19 méterről.
20'
Szalai indult el a jobb szélen, 3 jó csel után, 17 méterről lőtt a jobb felső sarokba.
25'
Baki Ákos
28'
Ismét Szalainál volt a labda, éles beadását Fejét lehúzta.
32'
Lukács Raymond Barna
38'
Farkas Bendegúz
45'
2-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
47'
Egy hosszan előre vágott labdára Hamed két védővel futott versenyt, és a kifutó kapus fölött gyönyörűen emelt a hálóba.
51'
Gresó Mátyás - Szokol Zsolt és Farkas Bendegúz - Pataki Bence
57'
Nagy tűzijáték a vendégek kapuja előtt, kétszer is kipattant a labda a védőkről.
62'
Jánvári Gábor - Deutsch Bence és Pekár László - Kovács Ádám
64'
A leshatárról Kovács Ádám pördített a kapuba.
65'
Lukács - Máris
67'
Az alapvonal közelében szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, a szinte lehetetlen szögből Horváth óriási gólt ragasztott a jobb felső sarokba.