Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Kolorcity Kazincbarcika SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Bukrán Erik, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Máris Dominik, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor, Talpalló Norbert Lajos. Cserék: Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Oláh Ákos, Váradi Ádám, Sipos Gábor, Mágocsi Bence, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Szabó Csaba, Varga Tamás Károly. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Kazincbarcika: Megyeri Gábor, Szemere Balázs, Heil Valter, Nagy János Patrik, Pálinkás Gergő János, Csatári Gergő, Süttő Attila, Kurdics Levente, Ur László, Székely Dávid, Szekszárdi Tamás. Cserék: Megyeri Gábor József, Hleba Tamás, Sztankó Dávid, Arday Dominik Alex, Ádám Ferenc József, Szabó Balázs, Dvorschák Gábor, Nagy Ákos Attila, Laczkó Milán, Lippai Tibor, Kálnoki-Kis Zsombor, Rédling Kevin. Vezetőedző: Varga Attila
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila-fehér színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
7'
Az első percek játéka főként a középpályára korlátozódott, egyik kapu sem forgott veszélyben.
11'
Talpalló kapott jó labdát a szélen, éles beadását a vendég védők kivágták.
12'
Kitl Miklós
25'
Heil Valter
26'
Egy jó hazai indítást Megyeri Gábor csak szabálytalanság árán tudott megállítani.
28'
A büntetőt Lukács Raymond értékesítette.
30'
Lukács egy remek csellel hozta helyzetbe magát, de lövése elkerülte a bal felső sarkot.
34'
Lukács remekül lőtte középre a labdát, Máris fejese centikkel kerülte el a kaput.
43'
Lukács Raymond
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Heil Valter
49'
Pálinkás került helyzetbe, éles szögből leadott lövését Bukrán hárította.
51'
Újabb vendég lehetőség a hazai kapu előtt, egy kavarodás után ismét Bukránnak akadt védenivalója.
51'
Heil Valter
53'
Ur László
54'
Kitl Miklós
54'
Varga Attila
58'
Máris tört a vendégek kapuja felé, de lövése mellé ment.
58'
Kurdics Levente
61'
Talpalló Norbert - Czékus Ádám
64'
Hármas csere a vendégeknél: Székely Dávid - Kálnoki-Kis Zsombor, Pálinkás Gergő - Laczkó Milán, Kurdics Levente - Ádám Ferenc
68'
Kettős csere csapatunknál: Máris Dominik - Hamed Yasin és Lukács Raymond - Váradi Ádám