Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – HR-Rent Kozármisleny

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

1
HR-Rent Kozármisleny
1
0'
Békéscsaba: Krnács Richárd, Futó Zsombor, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Albert István, Hodonicki Márk, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter. Cserék: Apró Ármin, Farkas Márk, Zvara Levente Mátyás, Máris Dominik, Fazekas Lóránt, Mágocsi Bence, Kóródi Nándor, Farkas Botond Gergő, Zádori Krisztián, Szalai Dániel, Puskás Gábor Sándor. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Kozármisleny: Somogyi Máté, Gajág Gergő, Beke Péter, Bartha László, Várkonyi Bence, Tölgyesi Viktor, Sági Milán, Horváth Dániel, Turi Tamás Kristóf, Vajda Roland Attila, Vogyicska Balázs. Cserék: Lékai Soma, Vas Bence, Bor Dávid Ferenc, Gránicz Patrik, Nagy Erik, Károly Bálint, Füredi Szabolcs, Kotroczó Péter, Daru Bence. Vezetőedző: Márton Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendégek kezdték a találkozót.
3'
A vendég együttes fél percen belül két komoly helyzetet puskázott el a hazai tizenhatoson belül.
8'
Horváth került lövő helyzetbe, félmagas lövését Krnács szelíditette meg.
16'
Kitl Miklós
23'
Czékus-Hamed összjáték után az utóbbi került lövő helyzetbe, de a bal felső sarok felé tartó lövése fölé szállt.
26'
Hamed szögletet harcolt ki.
27'
Futó ívelt a tizenhatoson belülre, a labda olyan furcsán pattant meg, hogy a kapus felett a hálóban kötött ki.
28'
Lukács Raymond
31'
Vajda szabálytalankodott Miklóval szemben.
35'
Kitl 22 méteres szabadrúgása a bal kapufán pattant.
36'
Turi Tamás
37'
Czékus esett el a tizenhatoson belül, de a játékvezető sípja néma maradt..
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Vogyicska játszotta be magát a tizenhatoson belülre és tálalt Várkonyi elé, aki gondolkodás nélkül kilőtte a jobb felső sarkot.
51'
Horváth beadását Somogyi kapus húzta le Lukács elől.
56'
Bora György
61'
Albert István
67'
Hármas csere csapatunknál: Horváth - Máris, Futó - Farkas M. és Lukács - Kóródik
68'
Sági Milán
69'
Egy szabadrúgás után Máris maradt le egy picivel a labdáról.
70'
Egy védelmi hiba után óriási helyzet adódott Beke előtt, aki azonban elpuskázta a lehetőséget.