Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Gyirmót FC Győr

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

1
Gyirmót FC Győr
1
0'
Békéscsaba: Póser Dániel, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Váradi Ádám, Máris Dominik, Mikló Roland, Albert István, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Futó Zsombor, Ilyés Tamás, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Hamed Yasin, Farkas Botond Gergő, Szabó Csaba, Zádori Krisztián, Talpalló Norbert Lajos. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Gyirmót: Hársfalvi András, Soltész Dominik István, Major Martin, Hajdú Ádám, Kovács Dominik, Erdei Milán, Polgár Kristóf, Hudák Dávid, Medgyes Zoltán Henrik, Madarász Márk, Kovács Milán. Cserék: Rusák Edvárd, Nagy Patrik, Pethő Bence János, Szegi Vince, Berki István, Simon András, Bagó Bálint, Csörgő Viktor, Kicsun Jevhenyij, Lázár Patrik. Vezetőedző: Csertői Aurél
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A győri csapat kezdte a találkozót.
2'
Egy jobboldali támadás végén Czékus éles szögből, közelről a kapu fölé lőtt.
4'
Bora remek indításával Mikló ugrott ki, bal lábas Hársfalvi lábbal hárította.
11'
Medgyes Zoltán Henrik
13'
Medgyes két jó csel után 17 méterről lőtt kapura, de a védőkön megpattanó lövését Póser hárította.
15'
Hudákot megtréfálta a szél és majdnem egy öngóllal vétette észre magát.
19'
Két ígéretes lehetőség egymás után, de sajnos az utolsó passzok nem sikerültek.
21'
Máris Dominik
27'
Büntetőhöz jutottunk, amit Horváth Péter higgadtan értékesített.
33'
Bora György
37'
Soltész Dominik István
40'
Máris lépett ki a bal oldalon és Váradi elé tálalt, aki ajtó-ablak helyzetben fölé lőtte.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Egy jó indítással Czékus lépett ki a védők közül, 16 méterről leadott lövése a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
53'
Baloldali támadás végén Medgyes lőtte be élesen a labdát, amely akadálytalanul suhant el a hazai kapu előtt.
61'
Hármas csere: Soltész Dominik-Simon András, Kovács Dominik-Nagy Patrik, és Erdei Milán- Kicsun Jevhenyij
61'
Máris Dominik - Hamed Yasin
69'
Major Martin
70'
Váradi Ádám - Hodonicki Márk
73'
Tűzijáték a vendég kapun előtt, Hamed kapufája után sikerült felszabadítani.
76'
Egy szöglet utáni csúsztatás éppen fölé ment.
77'
Major Martin - Szegi Vince és Polgár Kristf - Csörgő Viktor
80'
Hamed lőtt ballal, kicsit kapu mellé.
83'
Madarász góljával egyenlített a vendég csapat.
85'
Szegi kapott forintos labdát és kapásból lőtt, kevéssel a kapu mellé.
88'
Ígéretes támadás végén, Puskás próbálta beadni a labdát, amely nem talált embert és elhagyta a játékteret.