Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – ETO FC Győr

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

2
ETO FC
0
0'
Békéscsaba: Krnács Richárd, Futó Zsombor, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Bukrán Erik, Zvara Levente Mátyás, Ilyés Tamás, Kóródi Nándor, Hodonicki Márk, Farkas Botond Gergő, Szalai Dániel, Komáromi Csongor, Horváth Péter. Megbízott vezetőedző: Pásztor József
0'
ETO: Ruisz Barnabás, Borsos Filip, Fodor Ferenc, Csontos Dominik Zoltán, Tuboly Máté, Keresztes Krisztián, Vitális Milán, Deákovits Richárd, Kiss Bence András, Lacza Alex, Huszár Marcell Béla. Cserék: Fadgyas Tamás László, Óvári Zsolt Levente, Vingler László, Toma György, Priskin Tamás, Bekker Roland, Selyem Bálint, Kovács Krisztián, Kiss Máté, Urblík Norbert, Szendrei Ákos. Vezetőedző: Munoz Guzman Antonio Jose
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila mezben a hazai, zöld szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
6'
Bora György
8'
Egy jobb oldali szabadrúgás után Albert fejelhetett, de a labda elkerülte a győri kaput.
13'
Vitális két jó csel után, 22 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
16'
Mikló szögletét Ruisz kiejtette a kezéből, egy védő segítette ki.
17'
Huszár lesen volt.
19'
Mikló szögletét Fazekas fejelte a hálóba.
21'
Vendég szöglet után némi zavar támadt a kapunk előtt, végül sikerült felszabadítani.
22'
Deákovits Richárd
26'
Mikló ugrott ki a félpálya felénél, több jó csel után azonban a vendég védők szerelték.
29'
Egy remek kiugratás után Lukács pörgette maga elé a labdát, de ezzel időt hagyott a vendég védőknek a szerelésre.
32'
Futó bedobása után Hamed fejelt, de fölé ment a labda.
33'
Tűzijáték a hazai kapu előtt, Fodor megpattanó lövése a felső lécen csattant.
35'
Hamed lesen volt.
36'
Kitl szólója szögletet ért.
39'
Tuboly Máté
40'
Lukács Raymond Barna
43'
Vitális lőtt éles szögből, kicsivel ment mellé.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Lacza Alex - Szendrei Ákos
47'
Hatalmas lehetőség Huszár előtt, szerencsére fölé emelte.
50'
Hamed lőtt 25 méterről, kicsivel fölé.
58'
Vitális - Vingler, Kiss Bence - KIss Máté és Borsos - Selyem
62'
Egy hazai kapu előtti tűzijáték után Czékus iramodott meg, éles lövését Ruisz kiöklözte.