A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Winter Dániel, Farkas Márk, Kitl MIklós, Lukács Raymond Barna, Máris Dominik, Király Patrik, Sipos Gábor, Hodonicki Márk, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Zvara Levente Mátyás, Szabó Péter, Bor Dávid Ferenc, Ilyés Tamás, Mikló Roland, Babinyecz Balázs, Korógyi Szabolcs. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
ETO: Fadgyas Tamás László, Csonka Bonifác, Óvári Zsolt Levente, Fodor Ferenc, Tuboly Máté, Vitális Milán, Forgács Dávid Péter, Priskin Tamás, Kovács Krisztián, Kiss Máté, Bacsa Patrik. Cserék: Ruisz Barnabás, Lipták Zoltán, Klausz Milán Gábor, Szimcso Viktor, Vincze Ádám Ottó, Pereira Americo Denilson, Hanzli Péter, Berki István. Vezetőedző: Klausz László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér lila szerelésben a hazai, zöld mezben a vendég csapat. A hazaiak kezdték a találkozót.
8'
Priskin Tamás
10'
Hazai szöglet után Lukács esett el a tizenhatoson belül, de a játékvezető továbbot intett.
12'
Priskin került kecsegtető helyzetbe, kétszer is próbálkozhatott, de Winter mindkétszer hárított.
15'
Egy hazai beívelés után, a menteni akaró győri védő nemcsak a labdát, de Lukács fejét is eltalálta. A játékvezető nem látott okot a beavatkozásra.
17'
Vitális Milán az ötös sarkáról emelt a hazai kapuba, de Priskin leshelyzete miatt a játékvezető érvénytelenítette a találatot.
19'
Lukács Raymond - Ilyés Tamás
22'
Máris kapott remek indítást, első két lövése kipattant a győri kapusról, végül 6 méterről Ilyés vágta be.
39'
Horváth szögletéből Kitl kapásból vágta a kapu jobb sarkába a labdát.
40'
Máris remek kiugratásával Ilyés került óriási helyzetbe, de átemelése a kapu fölött szállt el.
42'
Egy győri beadásba Bora ért bele, felperdülő labdáját Winternek kellett bravúrral hárítania.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
2-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Forgács Dávid - Vincze Ádám
46'
Szabadrúgáshoz jutott a vendég csapat, a beívelt labdát Fodor zavartalanul fejelhette a hazaiak hálójába.
48'
Egy gyors vendég támadás után, Farkas szabálytalankodott a tizenhatoson belül. A játékvezető büntetőt ítélt és kiállította..