Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Dorogi FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Bukrán Erik, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Máris Dominik, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor, Talpalló Norbert Lajos. Cserék: Krnács Richárd, Oláh Ákos, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Fülöp István Sándor, Mágocsi Bence, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Szabó Csaba, Bora György, Szalai Dániel. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Dorog: Molnár Zsombor, Gyurácz András, Tóth Barnabás, Lustyik Levente, Albert Ádám, Szedlár Zoltán, Papp Máté, Keresztes Krisztián, Szerencsi Miklós, Tomás Lénárt, Paudits Patrik. Cserék: Borsos Vilmos, Nagyházi Dávid, Oldal Tibor, Berkó Ádám, Kapornai Ákos Bertalan, Vígh Ádám, Ferkó Máté, Rácz Ferenc, Sztojka Dominik Balázs, Barna Gergő Ákos, Lakatos Csaba. Vezetőedző: Fenyvesi László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila-fehér színű mezben a hazai, piros-fekete szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
6'
Horváth jó beadását, Lukács fejelte volna kapura, de célt tévesztett.
9'
Papp Máté
9'
Kitl remek szabadrúgása halt el a vendég védőfalon, a lecsorgó labdát ismét kapura lőtték a hazai csatárok, de mellé ment.
11'
Egy jobboldali dorogi támadás futott végig a pályán, de a tizenhatoson belül a hazai védelem tisztázott.
14'
Máris ugrott ki kecsegtető helyzetben, de a labdáért zajló versenyfutást a vendégek kapusa nyerte.
19'
Egy kapu előtti kavaródás után, Albert Ádám jobblábas erős lövése alig kerülte el a kapu jobb alsó sarkát.
20'
Zvara használta ki a vendég védelem hibáját, de az ígéretes helyzetet nem sikerült gólra váltani.
28'
Gyurácz András
31'
Szedlár viharzott el a bal szélen, lapos beadásáról Paudits alig maradt le.
41'
Tomás Lénárt
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Talpalló - Czékus
48'
Egy hazai szöglet után lecsorgó labdát Horváth lőtte rá a kapura, de egy védő lábáról szögletre pattant.
58'
Czékus keveredett a tizenhatoson belülre, de rövid átadását a védők szögletre mentették.
59'
Zvara - Váradi és Lukács - Hamed
66'
Paudits - Barna és Albert - Sztojka
74'
Máris - Szalai
74'
Lustyik - Oldal
77'
Szalai Dániel
80'
Szedlár - Rácz
83'
Egy élesen belőtt vendég lövés okozott riadalmat a hazai kapu előtt, de végül a labda akadálytalanul hagyta el a játékteret.