Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Dorogi FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Winter Dániel, Farkas Márk, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Bor Dávid Ferenc, Király Patrik, Varga Szabolcs, Bora György, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Czinanó Antal Áron, Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Sipos Gábor, Albert István, Hodonicki Márk, Horváth Péter, Paudits Patrik. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Tulipán Ákos, Keresztes Krisztián, Oldal Tibor, Vígh Ádám, Papp Máté, Dlusztus András, Nyíri Vince Tóbiás, Pohner Zsolt, Szerencsi Miklós, Girsik Áron Róbert, Tomás Lénárt. Cserék: Vajda Gellért, Nagyházi Dávid, Tóth Barnabás, Berkó Ádám, Horváth Roland, Szedlár Zoltán, Ferkó Máté, Zabari Dávid, Barna Gergő Ákos, Lőrincz Attila László. Vezetőedző: Fenyvesi László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, piros-fekete szerelésben a vendég csapat. A Dorog kezdte a találkozót.
3'
Zvara Levente Mátyás
6'
Papp Máté ápolása miatt állt a játék.
12'
A tizenhatos előteréből, Nikola Pantovic egy jó csel után a bal sarokba csavarta a labdát.
20'
Szerencsi kapott jó indítást, de Winter fölszedte előle a labdát.
25'
Egy dorogi beívelés után Szerencsi és Bora ütköztek a tizenhatoson belül, mindketten ápolásra szorultak.
30'
Szerencsi távoli szabadrúgása okozott némi zavart a hazai védelemben, Pantovic mentett az oldalvonalon kívülre.
35'
Pantovic szöglete után Király piszkált a labdába, hatalmas ziccer volt.
38'
Nyíri cselezgetett a tizenhatoson belül majd a földre huppant egy ütközés után, de a játékvezető nem ítélt semmit.
40'
Lukács félfordulattal lőtt kapura, de Tulipán magabiztosan védett.
43'
Lukáccsal szemben szabálytalankodtak, szabadrúgás nekünk.
45'
A játékvezető 2 percet hosszabbít.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Puskás beadását Lukács továbbította a hálóba.
46'
Zvara - Váradi
47'
Vígh maradt lesen.
50'
Farkas lőtt távolról, jó próbálkozás volt.
51'
Formás csabai támadás után, Szabó lőtt kapura.
54'
Cserélnek a vendégek: Vígh - Horváth, Pohner - Barna, Szerencsi - Tóth, és Girsik - Szedlár.
62'
Cserél csapatunk is: Lukács - Ilyés és Varga - Paudits.
66'
Egy remek beadás után, két dorogi csatár is jó helyzetbe került, de Winter remek vetődéssel tisztázott.
68'
Papp Máté
72'
Újabb kettős csere: Szabó - Gránicz és Király - Albert.
75'
Gyors kontra után Gránicz lőtt ballal, Tulipán védett.
77'
Oldal lőtt kapura, de Winter bravúrral védett.
79'
Paudits került helyzetbe, de inkább visszajátszotta a labdát, melyet Ilyés a jobb alsó sarokba gurított.
81'
Csere: Dlusztus - Nagyházi
86'
Ilyés vezethette a kapusra a labdát, végül lövés helyett passzolt és a védők menteni tudtak.