Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Credobus Mosonmagyaróvár

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Heinrich Márk, Simita Gergő, Czingráber Máté, Debreceni András, Jasarevic Mahir, Horváth Kevin, Illés Dávid, Szalka Dominik, Nagy Zoárd Kornél, Gáncs Botond, Végh Bence. Cserék: Slakta Balázs, Szabó Richárd, Monori Norbert, Sajbán Miklós Viktor, Tóth László, Buglyó Botond, Papp Szilárd, Múcska Viktor, Borsodi Bálint. Vezetőedző: Horváth Csaba
0'
Bukrán Erik, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Fazekas Lóránt, Fülöp István Sándor, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Máris Dominik, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Szabó Csaba, Bora György, Szalai Dániel, Varga Tamás Károly, Talpalló Norbert Lajos. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila-fehér színű mezben a hazai, kék szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
11'
Hamed lépett ki a védők közül a jobb szélen, a rövid sarokra tartó lövését Heindrich védte.
14'
Czékust buktatták 30 méterre a kaputól, szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat.
19'
Hazai szöglet eredmény nélkül, kirúgással jöhet a vendég csapat.
20'
Fülöp beadását Hamed csúsztatta kevéssel a kapu mellé.
21'
Jasarevic egy megszerzett labdát 30 méterről lőtte a kapu mellé.
23'
Puskás emelte az ötösön belülre a labdát, Hamed fejesét a vendég kapus szögletre ütötte.
28'
Egy formás vendég támadás végén Kitl mentett hatalmasat.
36'
Szalka Dominik
45'
Hamed tálalt kiválóan Zvara elé, aki telibe lőtte az egyik védőt.
45'
Zvara Levente Mátyás
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Lukács-Máris és Váradi-Szalai
52'
Czékus lépett ki a védelemből, Heinrich kapusnak kellett jönni.
53'
Kiválóan védekeznek a vendégek, sajnos minden támadásunk elhal a félpálya közepén.
53'
Hamed lőtte a kapu elé a labdát, de nem érkezett senki. Hatalmas lehetőség volt.
55'
Máris volt keményebb a kelleténél, szabadrúgással jöhetnek az óváriak.
55'
Jasarevic Mahir
60'
Debreceni András
63'
Máris szaladt el a baloldalon, majd telibe lőtte a kapufát.
64'
Albert István
67'
Illés-Monori és Jasarevic-Múcska
69'
Vendég szabadrúgás után Simita fejelt fölé.
71'
Kényszerű csere csapatunknál. Puskás helyett Hodonicki folytatja.
81'
Szalka-Sajbán és Gáncs-Buglyó
83'
Czékus-Mágocsi
85'
Fülöp-Szabó
85'
Egy beívelt labdára Bukrán rosszul jött ki, Nagy Zoárd fejelt az üresen maradt hazai kapuba.