Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Credobus Mosonmagyaróvár

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Nagy Sándor, Mezei Szabolcs, Mészáros Márk, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Király Patrik, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Zahorán Balázs, Lustyik Levente, Tóth Dániel, Szalai Dániel, Hursán György, Babinyecz Balázs. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Heinrich Márk, Forgács András, Zsirai Martin, Kovács Botond, Eszlátyi István, Jelena Richárd, Darázs Péter, Winkler András, Vágó Levente Martin, Bakos Bence, Kapacina Valér. Cserék: Somogyi Csaba, Stieber András, Lőrincz Attila, Maly Dominik, Benkovich Zsolt, Szabó Viktor, Winkler Levente. Vezetőedző: Várhidi Péter
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégcsapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
6'
Az első kecsegtető támadást a vendég együttes vezette, Jelena kapta a labdát a tizenhatoson belül, de addig tétovázott, hogy Viczián szögletre mentett.
11'
Egy baloldali szöglet után a labda ide-oda pattogott a hazai ötösön belül, végül a bírói sípszó oldotta meg a helyzetet.
12'
Egy remek csabai indítás után a beadott labdát kézzel állította meg a védő, a játékvezető 11-est ítélt..
13'
A büntetőt Urbin magabiztosan értékesítette.
15'
Nagy Sándor
16'
Egy szabadrúgás után Eszlátyi lőtte be élesen a labdát, de Vicziánnal szabálytalankodtak, így hazai szabadrúgás következett.
17'
Vivzián futott el remekül a baloldalon, Grániczot ugratta ki, akinek beadásába az utolsó pillanatban csúszott be egy óvári védő.
18'
Gránitz szögletére Szélpál emelkedett a magasba, de nem érte el a lasztit.
23'
Vágó Levente
24'
Ivószünet
26'
Urbin találatával növeltük előnyünket.
32'
Vágó gólt szerzett, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.
38'
Vendég szabadrúgás után Eszlátyi elé került a labda, aki fordulásból lőtt, de szögletre pattant a védőkről.
40'
Szélpál indította volna ígéretes helyzetben Szatmárit, de lefülelték az átadást.
42'
Remek összjáték után Gránitz lőtte be élesen a labdát, Viczián kapáslövéssel próbálkozott, de nem találta el jól a labdát.
44'
Gránitz beadását követően, Viczián lőtt kapura, de lövésébe egy védő beleért, szöglet.
45'
2-0
45'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
48'
Egy gyors jobboldali támadás után a laposan belőtt labdáról centiméterekkel maradt le Szatmári.
54'
Király Patrik
55'
Maly Dominik helyett Stieber András a pályán.
64'
A vendégek némi mezőnyfölényével kezdődött a második félidő, egyelőre helyzetek nélkül.
65'
Gránitz helyett Szalai folytatja.
68'
Szabadrúgáshoz jutott csapatunk tizennyolc méterre a vendégkaputól, Szatmári lövését a vendég kapus biztoskézzel hárította.