Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Budafoki MTE

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

2
Budafoki MTE
2
0'
Békéscsaba: Póser Dániel, Futó Zsombor, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Szabó Csaba, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Farkas Márk, Kitl Miklós, Váradi Ádám, Máris Dominik, Bacsa Krisztián, Kóródi Nándor, Hodonicki Márk, Bora György, Zádori Krisztián, Ilyés Tamás, Marik Soma. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Budafok: Gundel-Takács Bence, Margitics Andor, Nándori Botond, Beke Péter, Németh Márió, Adorján Krisztián, Soltész István Zoltán, Jagodics Márk, Kalmár Olivér, Fótyik Dominik, Sós Máté. Cserék: Oroszi István, Horváth András, Györgyi Arthur, Csonka András Mátyás, Kovács Dávid, Horváth Olivér Szabolcs, Vasvári Zoltán, Tischler Patrik, Bakti Balázs, Szöllösi Gergely, Vaszicsku Gergő. Vezetőedző: Mátyus János
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a Békéscsaba, fehér-piros szerelésben a vendég csapat. A fővárosiak kezdték a találkozót.
4'
Az első szögletet a vendégek végezhették el, de veszélyt nem jelentett a hazai kapura.
8'
A harmadik vendég szögletnél Nándori fejelhetett tisztán mintegy 8 méterről, de Póser bravúrral hárított.
12'
Czékus ugrott ki remekül, pontos átadása egyedül találta Hamedet, akinek lapos, bal sarokra tartó lövését Gundel-Takács hárította.
14'
Kényszerű csere csapatunknál, Szabó Csaba helyett Bora György folytatja.
24'
Két ígéretes hazai támadás követte egymást, de gól egyikből sem született.
27'
Szöglet után Póser bizonytalankodott, de a játékvezető kifele ítélt szabadrúgást.
28'
Hamed beadása középen egyedül találta Czékust, aki 5 méterről nem hibázott.
34'
Németh szabadrúgását Póser könnyedén hárította.
35'
Czékus harcolt a tizenhatoson belül a labdáért, eredménnyel, lapos lövése valahogy utat talált Gundel-Takács lábai között a hálóba.
39'
Beke verekedte be magát a tizenhatoson belülre, jobb felső sarokba tartó lövését Bora fejelte szögletre.
42'
Hamed ugrott ki a félpályánál, egészen a tizenhatosig vezette a labdát, de lövése centikkel a kapufa mellé szállt.
45'
A játékvezető 2 percet hosszabbít.
45'
2-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Kettős csere: Sós Máté - Bakti Balázs és Németh Márió - Kovács Dávid
48'
Egy szabadrúgás kombináció után Fazekas kanyarította kapura a labdát, de Gundel-Takács résen volt.
48'
Adorján fejelhetett közelről a hazai kapura, de Póser biztosan hárított.
49'
Czékus ugrott ki remekül középen, már csak a kapussal állt szemben, de lapos gurítását a vendégek hálóőre megkaparintotta.
50'
Soltész István Zoltán
52'
Hamed Yasin
52'
Jagodics Márk
54'
Egy hazai szöglet után Gundel-Takács aláfutott a labdának, így Lukács került nagy helyzetbe, de fejese mellé szállt.