Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – BFC Siófok

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Winter Dániel, Farkas Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Király Patrik, Fazekas Lóránt, Sipos Gábor, Hodonicki Márk, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Kitl Miklós, Szabó Péter, Bor Dávid Ferenc, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs, Albert István, Tóth Dániel, Farkas Botond Gergő, Varga Szabolcs, Bora György. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Hutvágner Gergely, Deutsch Bence, Medgyesi Márk, Varga Bence, Elek Bence, Szakály Attila, Jagodics Bence, Kiss Balázs, Balogh Bence Benitó, Benczenleitner Barna, Varjas Zoltán. Cserék: Boros Roland, Szmola Bálint Gábor, Horváth Milán Gábor, Farkas Gábor László, György Nico Julian, Horváth Péter, Polényi Gábor. Vezetőedző: Domján Attila
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A hazaiak kezdték a találkozót.
8'
Varjashoz került a labda, aki 22 méterről lövésre szánta el magát. Nem túl erős, de jól helyezett lövése a hazai kapu bal sarkában kötött ki.
16'
Jagodics Bence
18'
Jagodics Bence újabb sárga lap, kiállítva.
19'
Egy kapu előtti kavaródás során Jagodics szabálytalankodott: A játékvezető büntetőt ítélt, amit Lukács magabiztosan értékesített.
24'
Pantovic egy jó csel után 25 méterről célozta meg a siófoki kaput, de lapos lövése mellé szállt.
29'
Egy siófoki támadást a hazai védelem szögletre hárított.
30'
Egy újabb siófoki támadás akadt el egy rossz átadással.
31'
Király lőtt 17 méterről, de ez nem okozott gondot a vendégek kapusának.
38'
Puskás lapos beadása jelentett veszélyt, végül a siófoki védők felszabadítottak.
39'
Mrdgyesi próbálkozott egy távoli lövéssel, de az semmi veszélyt nem jelentett Winter kapujára.
40'
Puskás átadását Lukács vette át, majd egy csel után 18 méterről védhetetlenül lőtte ki a jobb alsó sarkát a kapunak.
44'
Benczenleitner Barna
45'
2-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
47'
Egy gyors csabai összjáték után Horváth lőtt 18 méterről. A kapufáról a kapus hátára és onnan szögletre pattant.
48'
Az elvégzett szöglet után nem sikerült felszabadítaniuk a vendégeknek, egy lepattanó labdát Lukács lőtt kapura az ötös vonaláról.
51'
Máris került kecsegtető helyzetbe, de kisodródva Hutvágnert találta telibe.
55'
Lukács folytatta parádés sorozatát, egy kapu előtti kavaródásból talált ismét a siófoki kapuba.
56'
Elek Bence - Horváth Péter és Benczenleitner Barna - Farkas Gábor László
57'
Egy jó baloldali támadás végén Hodonicki beadását mentették szögletre a vendégek.
58'
Király Patrik - Váradi Ádám
65'
Kiss Balázs - György Nico
71'
Nikola Pantovic - Varga Szabolcs és Máris Dominik - Szabó Péter
76'
Sipos Gábor - Farkas Botond és Lukács Raymond - Tóth Dániel
79'
Medgyesi próbálkozott egy távoli lövéssel, de az jócskán elkerülte a csabai kaput.
83'
Szabadrúgáshoz jutott csapatunk,a 25 méterről lőtt labda a léc alá tartott, de Hutvágner a helyén volt.
85'
Varga egy jó csel után eresztett meg egy egészséges lövést, ami egy kicsivel fölé szállt.
90'
Egy hazai beadás Vargát találta kecsegtető helyzetben, de Hutvágner ismét a helyén volt.