Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Aqvital FC Csákvár

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

1
Aqvital FC Csákvár
2
0'
Békéscsaba: Krnács Richárd, Farkas Márk, Futó Zsombor, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Apró Ármin, Póser Dániel, Váradi Ádám, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Kóródi Nándor, Hodonicki Márk, Farkas Botond Gergő, Szalai Dániel, Rajsli Tamás, Horváth Péter. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Csákvár: Zelizi Patrik, Alaxai Áron, Karacs Dániel, Tamás Nándor Károly, Mészáros Dávid, Gazdag Vajk, Ominger Gergő, Koval Viktor, Magyar Zsolt János, Baracskai Roland, Hornyák Marcell. Cserék: Auerbach Martin, Janky Barnabás, Janyickij Kirilo, Kocsis Dominik, Torvund Alexander, Dulló Martin, Murka Benedek, Vaskó Tamás, Fejős Áron. Vezetőedző: Tóth Balázs
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, kék szerelésben a vendég csapat. A vendégek kezdték a találkozót.
6'
A jogosan megítélt szabadrúgást Magyar lőtte a jobb alsó sarokba.
9'
Szöglet után Lukács volt lesen.
24'
Bora György
25'
Magyar 22 méteres szabadrúgása a kapu fölött szállt el.
28'
Egy kapu előtti kavaródás után Lukács továbbította a kapu a labdát.
34'
Futó Zsombor
35'
Ismét egy vendég szabadrúgás okozott gondot a hazai kapu előtt, de Tamás Nándor elügyetlenkedte a lehetőséget.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Magyar kínálta meg egy erős lövéssel Krnácsot, aki a jobb alsó elől bravúrral, de kiszedte a labdát.
52'
Ominger lövése a kapu mellé szállt.
54'
Czékus verekedte be magát az alapvonalig, középre ívelt labdáját Zelizi lehúzta.
55'
Fazekas Lóránt
56'
Fazekas beadása majdnem gólt ért.
58'
Lukács - Máris
59'
Gazdag próbálkozott egy beadással, de a labda a kapu tetején kötött ki.
62'
Tamás - Torvund és Gazdag - Fejős
65'
Máris éles szögből lőtt, Zelizi védett.
69'
Puskás - Szalai és Kitl - Horváth
70'
Horváth szögletét megcsúsztattuk és centikkel kerülte el a vendég kaput a labda.