Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Aqvital FC Csákvár

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

1
0'
Winter Dániel, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Máris Dominik, Király Patrik, Fazekas Lóránt, Sipos Gábor, Albert István, Tóth Dániel, Hodonicki Márk, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Farkas Márk, Gránicz Patrik, Zvara Levente Mátyás, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs, Varga Szabolcs. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Auerbach Martin, Karacs Dániel, Mim Gergely, Kártik Bálint József, Mészáros Dávid, Körmendi Kevin, Major Gergő György, Vaskó Tamás, Derekas Zoltán, Komáromi György, Molnár Rajmund. Cserék: Zelizi Patrik, Koval Viktor, Tamás Nándor Károly, Makrai Gábor, Ominger Gergő, Torvund Alexander, Dulló Martin, Hosszú Zétény, Baracskai Roland. Vezetőedző: Mónos Tamás
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
5'
Tóth visszafejelt labdáját Váradi lőtte kapura, Auerbach védett.
5'
A kontrából a vendégek kerültek jó helyzetbe, de Winter védett.
6'
Szöglet után Molnár Rajmund szerezte meg a vezetést.
10'
Lukács értékesítette a lerántásáért megítélt büntetőt.
12'
Egy jobboldali vendég támadás után Komáromi került óriási helyzetbe, lapos lövését Winter kispárgázta.
18'
Molnár viharzott el a bal szélen, ballábas lövése szögletre pattant.
19'
Vaskó fejéről a jobb kapufa mellé szállt a labda.
26'
Egy sok passzos, gyors támadás végén Máris került jó helyzetbe, de nem sikerült megszelídítenie a labdát.
35'
Karacs maradt a hazai tizenhatoson belül a földön.Rövid ápolás után térhetett vissza a pályára.
38'
Molnár kisérletezett egy lövéssel 18 méterről, de Winternek könnyű zsákmány volt.
39'
Egy Derekas lövést láttunk, melyet Winter magabiztosan hárított.
41'
Hodonicki Márk
45'
Lukács Raymond
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Mészáros Dávid
52'
Lukács Raymond megkapta második sárga lapját is.
58'
Váradi Ádám - Szabó Péter
60'
Major távoli lövésébe Kártik tette bele a lábát, Winter a balfelső sarokból bravúrosan tornázta ki a lasztit.