A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Krnács Richárd, Nagy Sándor, Kitl Miklós, Szabó Péter, Máris Dominik, Király Patrik, Babinyecz Balázs, Hodonicki Márk, Bora György, Horváth Péter, Paudits Patrik . Cserék: Laky László, Farkas Márk, Mészáros Márk, Kovács Ádám Tibor, Lukács Raymond Barna, Tóth Péter, Styecz Bence, Kasik Ákos. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Markek Tamás, Mim Gergely, Kocsis Bence Máté, Mészáros Dávid, Major Gergő György, Csató Martin, Albert István, Baracskai Roland, Posztobányi Patrik, Madarász Márk, László Noel. Cserék: Zelizi Patrik, Meszlényi Ábel Benjamin, Tányéros Ádám, Ganbold Ganbayar, Nándori Botond, Daru Bence, Vörös Tamás, Kun Gergő. Vezetőedző: Visinka Ede
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A hazaiak kezdték a találkozót.
1'
Némi gond adódott az egyik kapuval, ezért pár perc késéssel kezdődött a találkozó.
4'
Hodonicki próbált középre adni, de lefülelték a labdát a védők.
5'
Baracskai ívelt Krnács kapus kezébe.
6'
Hodonicki mintaszerű beadása után Máris átlépte a labdát, így viszont már Pauditsnak nem volt jó.
6'
Posztobányi volt szabálytalan Pauditscsal szemben.
7'
Bora keménykedett Majorral szemben.
8'
Kocsist szerelték jó ütemben a csabai védők.
10'
Máris elől szedte föl Markek kapus a játékszert.
12'
Madarász szögletét Paudits fejelte ki.
13'
Posztobányi szerelt, de nem jutott a labdával sokáig.
14'
Mim beadását Horváth bikázta ki.
15'
Szabó került hatalmas helyzetbe, Markek kapus nagyot védett.
15'
Király szöglete után újabb zavar keletkezett a vendég kapu előtt.
16'
Hodonicki beadását Csató mentette szögletre.
16'
Szabó szöglete után újabb sarokrúgás következett.
18'
Kocsis került ordító helyzetbe, szerencsére mellé lőtte.
19'
Máris lőtt ballal, Markek ismét bravúrral védett.
22'
Kitlt vágták föl, a játékvezető előny szabályt mutatott, majd Paudits maradt a földön, de ezután is folytatódhatott a játék.
23'
Máris Dominik - Kovács Ádám Tibor
26'
Paudits esett el a tizenhatoson belül, de ez sajnos nem ért büntetőt.
27'
Horváth intézte el Kocsist, szabadrúgás a vendégeknek,
29'
Egy csákvári szabadrúgás után Posztobányi próbálta a kapu felé irányítani a labdát.
32'
Horváth maradt lesen.
33'
Egy középre ívelést Babinyecz fejelt ki, majd Mim lőtte jócskán főlé.
35'
Posztobányi Patrik
36'
Egy csabai beadás után Csató Martin a saját kapujába lőtte a labdát, öngól.
42'
Szabó volt szabálytalan, szabadrúgás a vendégeknek.
43'
Király iramodott meg, de átadását Paudits már nem érhette el.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Csató Martin - Tányéros Ádám és László Noel - Ganbold Ganbayar
46'
Bora szabálytalankodott még a tizenhatoson kivűl, szabadrúgás a vendégeknek.
47'
A szabadrúgás után kavarodás keletkezett a kapunk előtt, végül Ganbayar lőtte fölé.
50'
Újabb vendég szabadrúgás, Hodonicki szabadított föl.
51'
Babinyecz fedezte jól a labdát, kirúgással jöhetünk.
52'
Baracskai lőtt távolról, elakadt a védőkben.
53'
Ganbayar került helyzetbe, Krnács védett nagyot.
53'
Ismét Ganbayar lőhetett szabadon, szerencsére fölé ment.
54'
Szabó szerzett labdát, aztán rosszul passzolt.
55'
Hodonicki megmozdulását fújta le a játékvezető, szabadrúgás a vendégeknek.
57'
Ganbayar lőtt 20 méterről, Krnács tenyerelte fölé.
60'
Mészáros Dávid - Nándori Botond és Posztobányi Patrik - Daru Bence
62'
Kovács Ádámot kellett ápolni.
62'
Kitl Miklós - Kasik Ákos
64'
Kocsis beadása az alapvonalon keresztül hagyta el a pályát.
66'
Babinyecz blokkolt egy vendég próbálkozást.
66'
Csákvári sarokrúgás után Ganbayar lőtt ismét, jócskán fölé.
67'
Kovács szerzett labdát, de a többiek nem jöttek időben segíteni.
68'
Babinyecz Balázs
70'
Ganbayar beadása után, egy visszafejelt labdába Bora ért bele, szerencsére csak szöglet lett belőle.
71'
Babinyecz Balázst kell ápolni.
73'
Babinyecz Balázs - Farkas Márk.
74'
Újabb csákvári szöglet után Farkas fejelte ki a labdát.
76'
Mim lőtt ballal mellé.
77'
Mim szaladt el a jobb oldalon, de túlságosan kisodródott, így jócskán mellé ment a löket.
77'
Krnács Richárd
80'
Albert és Paudits rúgott össze, mindkettőt ápolni kellett.
81'
Kocsis vitte el két ember között, majd Madarász lőtte védhetetlenül a kapuba.
84'
Baracskai Roland - Vörös Tamás
86'
Horváth szöglete után felszabadítottak a vendégek.
87'
Paudits játszotta helyzetbe magát, lövése szögletre pattant egy csákvári védőről.