A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 96 másodperc.

Időpont: 2024. szeptember 6. (péntek) 12:00 óra

Játékvezető: ?????

Asszisztensek: ?????

Békéscsaba: Póser Dániel (90), Hodonicki Márk (16), Kovács Gergő (28), Komáromi Csongor (2), Kóródi Nándor (8), Pusztai András (18), Tóth Máté (6), Maronyay Zalán Gábor (15), Szatmári István (11), Zádori Krisztián (9), Sármány Kristóf (13). Cserék: Uram János (26), Tóth Patrik (73), Csató Martin (24), Viczián Ádám (23), Mikló Roland (19), Szabó Bálint (5), Gyenti Kristóf (20), Pintér Norbert (7), Vólent Roland (10), Czékus Ádám (26).
Vezetőedző: Csató Sándor

Gól Gólszerzők: Zádori Krisztián (40. perc), Bacsa Patrik (50. perc), a 11-es számú játékos (59. perc), Souza Dos Santos Paulo Vinicius (75. perc), Nwachukwu David (89. perc).

A 39. percben Maronyay feltartóztathatatlanul tört előre, a hazai védők pedig csak szabálytalanság árán tudták megállítani a büntetőterületen belül. A jogosan megítélt tizenegyest Zádori értékesítette (0-1). A második játékrész rosszul kezdődött számunkra, egy szögletet megint nem tudtunk levédekezni, így Bacsa Patrik egyenlített az 50. percben (1-1). Kilenc perccel később a 11-es számú játékos találatával már a BVSC vezetett (2-1). A 75. percben tovább növelte előnyét a fővárosi együttes, az elmúlt vasárnapi bajnoki mérkőzéshez hasonlóan Souza Dos Santos Paulo Vinicius ismét betalált (3-1). A végére aztán már minden összejött a sárga-kékeknek, Nwachukwu David is gólt szerzett a 89. percben (4-1).