A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 150 másodperc.

Időpont: 2020. január 26. (vasárnap) 13:00 óra

Békéscsaba: Uram János, Szalai Dániel, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Király Patrik, Anton Bidzilya, Kovács Ádám Tibor, Gréczi Márton Péter, Nikola Pantovic, Lukács Raymond. Cserék: Ribánszki László, Polényi Gábor, Máris Dominik, Burai Erik, Váradi Ádám, Faragó Tomás, Pilán Márkó.

Szolnok: Molnár-Farkas Tamás, Rokszin Ádám, Csirmaz István, Vólent Roland, Berdó Péter, Szabó Péter, Albert Ádám, Kotula Máté, Szabó Richárd, Papp Szilárd, Földi Marcell. Cserék: Csáki Kálmán, Annus Árpád, Novák Csanád, Sitku László.
Vezetőedző: Csábi József

Gólszerzők: Vólent Roland (20. perc), Nikola Pantovic (60. perc).

Sárga lapok: Farkas Márk (26. perc), Papp Szilárd (31. perc), Szabó Richárd (46. perc).

Egy héttel az NB II-es bajnokság tavaszi rajtja előtt találkozott a két együttes a Kórház utcában. A vasárnap kora délutáni edzőmérkőzésen a békéscsabaiak kezdtek jobban, több helyzetük is volt, de nem tudtak a kapuba találni. A 20. percben Vólent góljával szinte az első vendég akcióból váratlanul vezetést szerzett a Szolnok, 0–1. A 25. percben Mészáros a kapufát találta el, majd egy kicsit később Lukács előtt is adódott lehetőség. A félidő végéig nem változott az eredmény, így vendég előnnyel vonultak az öltözőbe a csapatok.

A szünetben a csabaiaknál Ribánszki László állt a kapuba. Fordulás után is a házigazda irányított és a 60. percben egyenlített. Gréczi jobboldali beadása után Pantovic 15 méterről kilőtte a rövid sarkot, 1–1. A 64. percben ötöt cserélt az Előre, Polényi, Burai, Máris, Faragó és Váradi lépett pályára. A folytatásban is a hazaiaknál volt többet a labda, de a mezőnyfölényt nem tudták újabb gólra váltani, így döntetlenül zárult a két együttes bajnoki főpróbája.