A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 159 másodperc.

Felkészülési mérkőzés

0-2 (0-0)

A MÉRKŐZÉS MEGTEKINTÉSE INGYENES!

BELÉPÉS 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK CSAK VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNNYAL, VAGY AZ AZT HELYETTESÍTŐ EESZT APPLIKÁCIÓVAL!

Időpont: 2021. július 21. (szerda) 17:30 óra

Helyszín: Békéscsaba Labdarúgó Akadémia

Cím: 5600 Békéscsaba, 4-es Honvéd utca 1/2.

Időtartam: 1. félidő 60 perc, 2. félidő 45 perc

Játékvezető: ?????

Asszisztensek: ?????

Békéscsaba: Winter Dániel, Szabó Zsombor, Farkas Márk, Czvalinga Áron, Mészáros Márk, Farkas Ádám, Hodonicki Márk, Borbély Bence Boldizsár, Zelik Csaba, Ilyés Tamás, Oláh Ákos. Cserék: Apró Ármin, Szabó Csaba, Sipaki Patrik, Kasik Ákos, Váradi Ádám, Balog Zsolt, Bónus Marcell.

Makó: Garamvölgyi Csaba, Tamaskó Ádám, Sziklási Gergely, Seres Bence, Zámbori Dániel, Pócs Tamás, Dóra Donát, Rózsahegyi Dominik, Popgeorgiev Pantelis, Major Ernő, Babolek Zoltán. Cserék: Bordás Dániel, Mityók Roland, Magyar György, Sirokmán Zoltán, Belanka Dávid, Rébék Richárd, Horváth Előd, Rabecz Valter, Heidrich Bence.
Vezetőeedző: Siha Zsolt

Gólszerző: Rabecz Valter (2).

A két fél megállapodása alapján az első félidő 60 percig tartott. A hazaiaknál több labdarúgó is helyet kapott az első csapatból, nélkülözték ugyanakkor a sérült Styecz Bencét és Zvara Leventét. Ez az időszak kiegyenlített játékot hozott, gólt azonban nem tartogatott. A 45 perces második szakaszban pályára lépő csabai játékosok már nem tudták megismételni az addigi nívót, ezt kihasználva a Maros-partiak Rabecz Valter duplájával eldöntötték a mérkőzést.

A felkészülési mérkőzések sorában a Csongrád Megyei I. osztályú bajnokság 2020/2021-es évi győztese, egyben az új idény NB3-as Közép csoportjának egyik újonca, a Makó FC együttese következik ellenfélként második csapatunk számára. Siha Zsolt neveltjei toronymagasan, 73 bajnoki pontot gyűjtve húzták be a tavalyi bajnokságot, ezáltal is biztosan kemény ellenfélnek bizonyulnak majd. Eddigi felkészülési mérkőzéseiken a következő eredmények születtek: Makó – Jánoshalma 1-3, Makó – SZVSE 6-0, Kecskemét – Makó 5-0. Eddigi igazolásaik: Bordás Dániel (Csíkszereda), Rózsahegyi Dominik (Szeged-Csanád Grosics Akadémia), Sziklási Gergő (Dabas), Major Ernő (MOL Fehérvár FC), Popgeorgiev Pantelis (Kecskemét).