Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – MTK Budapest

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Bukrán Erik, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond, Máris Dominik, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor, Talpalló Norbert Lajos. Cserék: Krnács Richárd, Hamed Yasin, Váradi Ádám, Sipos Gábor, Mágocsi Bence, Czékus Ádám, Szabó Csaba, Bora György, Varga Tamás Károly. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
MTK: Somodi Bence Máté, Poór Patrik Péter, Medgyes Sinan, Szépe János, Nagy Zsombor, Kata Mihály, Stieber Zoltán, Mezei Szabolcs, Horváth Artúr, Bognár István, Németh Krisztián. Cserék: Balázs József Balázs, Lehoczky Roland Patrik, Varju Benedek, Kovács Mátyás, Nagy Barnabás Szabolcs, Kovácsréti Márk, Biben Barnabás László, Futács Márkó. Szakmai igazgató: Bognár György
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér-lila színű mezben a hazai, kék-fehér szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
9'
Németh Krisztián
19'
Stieber Zoltán
20'
Máris remekül indította Lukácsot, aki éles szögből célozta meg a kaput, de Somodi szögletre tenyerelte a labdát.
23'
Stieber futott el a jobb szélen, éles beadását a hazai védők kivágták.
31'
Horváth szabadrúgása veszélyesen kanyarodott a vendég kapu elé, de Szép szögletre hárított.
32'
Az élesen belőtt szögletet Fazekas fejelte kicsivel a kapu mellé.
33'
Az ellentámadás során Mezei került lövő helyzetbe, de Bukrán remek vetődéssel hárított.
36'
Medgyes Sinan
42'
Horváth viharzott el a jobb szélen, egy jó csel után élesen belőtte a labdát, majd Medgyes kapásból a kapu fölé vágta.
44'
Egy középpályán eladott labdával, megiramodott Medgyes a bal szélen, beadását Németh kotorta kapuba.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Talpalló - Czékus Ádám és Zvara - Váradi
46'
Horváth lövése alig szállt a kapu fölé.
47'
Németh lőtt az oldalhálóba.
49'
Stieber robogott el a bal szélen, Albert mentett hatalmasat.
50'
Lukács kapott remek beadást a jobb szélről, de a - védőtől szorongatva - leadott lövése a kapusé lett.
52'
Bognár lövését Bukrán védte, de a kipattanót Stieber a kapuba helyezte.
55'
Kata lapos lövése alig kerülte el a hazai kaput.
57'
Bognár bal felső sarokba érkező lövését Bukrán tenyerelte ki.
61'
Máris - Hamed és Kitl - Sipos
62'
Ártatlannak tűnő helyzetben Somodi elcsúszott, de a hazaiak nem tudtak élni a helyzettel.
63'
Csapatunk büntetőhöz jutott.
64'
Lukács értékesítette a lerántásáért megítélt büntetőt.
68'
Németh volt lesen.
70'
Stieber - Futács és Medgyes - Nagy Barnabás
72'
Lukács - Szabó
75'
Bognár 20 méteres lövését hárította Bukrán.
78'
Bognár - Lehoczky
80'
Szabó Csaba
84'
Németh Krisztián kotort be egy kipattanót.
86'
Németh - Kovácsréti
86'
Puskás 30 méterről pörgetett a kapu fölé.
88'
Kata kígyózott át a hazai védőfalon, 6 méteres lövését bravúrosan, fejjel hárította.