Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Vác FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 3 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Nagy Sándor, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Urbin Péter, Szalai Dániel, Babinyecz Balázs, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Máris Dominik, Vólent Roland, Sinanovic Sinan. Asszisztens edző: Makra Zsolt
0'
Halasi Péter, Hegedűs Csaba, Gyürki Gergely, Varga Szabolcs, Zsolnai Richárd Tibor, Sóron Tibor, Pintér Bence, Szabó Norman Áron, Varjas László, Szekszárdi Tamás, Mátyás Zsolt. Cserék: Abu Attila, Földi Máté, Kákonyi Dániel, Murai Sándor Márk, Lami Bálint, Búrány Zoltán, Wieland Dominik. Vezetőedző: Horváth Károly
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér-piros szerelésben a vendégek. A vendég csapat kezdte a találkozót.
1'
Jobboldali váci akció, végén Varjas beadását Sóron lőtte a bal kapufa mellé.
5'
Mezei indult el a jobboldalon, beadásába belelépett egy váci védő.
11'
Pofás adogatás után Pilán adott be jobbról, azonban Halasi kapus biztos kézzel szedte föl a játékszert.
12'
Sóron szögletet harcolt ki.
16'
Egy hazai szabadrúgás után Szélpál szögletet harcolt ki, melyet Zahorán végzett el.
18'
Némi zavar a hazai kapu előtt, de sikerült felszabadítani.
18'
Zsolnai fordulásból lőtt, Ribánszki éppen hogy a felső lécre tudta tolni a lasztit.
20'
Hegedűs lőtt távolról, jócskán mellé ment.
24'
Nagy Sándor
28'
Gyürki gurított keresztbe, de senki sem érkezett a beadásra.
33'
Szatmári szaladt el a bal oldalon és lőtt kapura. Jó próbálkozás volt.
38'
Hegedűs adott be baloldalról, de a centerezésre nem érkezett senki.
43'
Varga Szabolcsot ugratták ki, de az asszisztens lesen állította meg a támadót.
45'
Varjas lövése a kapu mellé ment.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
49'
egy váci szabadrúgás Ribánszki kezében landolt.
51'
Szalai lépett ki a védők közül nagy helyzetben, bal lábbal a jobb kapufa mellé lőtt.
58'
Szatmári helyett Sinanovic folytatja.
60'
Varjas fejelt, Ribánszki tolta ki a labdát a bal felső sarok elől.
62'
Babinyecz Balázs
63'
Tizenegyből, Zsolnai találatával egyenlít a Vác.
69'
Urbin helyett Vólent a pályán.
71'
Vólent lőtt, Halasi kiütötte a labdát, Pilán azonban elszalasztotta a helyzetet.