Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Soroksár SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 3 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Urbin Péter, Szalai Dániel, Király Patrik, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert, Sinanovic Sinan. Cserék: Uram János, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs, Mácsai László, Vólent Roland. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Kovács Dániel, Orosz Márk, Lőrinczy Attila, Valencsik Dávid, Kundrák Norbert, Molnár Róbert, Huszák Tamás, Gyömbér Gábor, Derekas Zoltán, Dvorschák Gábor, Erdélyi László. Cserék: Steer Bence, Kovács Dávid Szilveszter, Lakatos István, Tamási Zsolt, Bor Dávid Ferenc, Pál András, Korozmán Kevin. Vezetőedző: Lipcsei Péter
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga-fekete szerelésben a vendégek. A hazai csapat kezdte a találkozót.
5'
Az első pár perc mezőnyjátékkal telt, majd Szélpál távoli lövése kerülte el a kaput.
10'
Sinan jobboldali elfutása után a beadást Dvorschák tisztázta.
11'
Szalai jobboldali beadására Urbin érkezett, a csatár azonban, estében a kapu fölé lőtt.
14'
Orosz Márk
15'
Király ívelt középre, Szélpál pedig csak centikkel maradt le a beadásról.
18'
Orosz lőtt mintegy 30 méterről, a kapu közebébe tartó labdát Ribánszki magabiztosan fogta.
22'
Egy vendég szöglet után, Gyömbér érkezett a hosszú oldalon és fejelt közelről a hazai kapuba.
36'
Kényszerű, kettős csere a csapatunknál, Ribánszki helyett Uram és Király helyett Vólent folytatja.
45'
A játékvezető 5 percet hosszabbít.
45'
Szatmári kapott nagy kiugratást, a támadó 15 méterről átemelte a kapust, de a labda a felső lécről pattant vissza a mezőnybe.
45'
Szélpál Norbert
45'
0-1
45'
Információ sérültjeinkről: az elsődleges orvosi diagnózis szerint, Király Patrik agyrázkódást, Ribánszki László pedig koponya-arccsont törést szenvedett. Mindkét játékost kórházba szállították további kivizsgálásra. Gyors felépülést kívánunk!
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
48'
Szélpál 20 méterről eresztett el egy jobblábas lövést, Kovács bravúrral tolta ki a labdát a jobb alsó sarok elől.
52'
Kundrák átcselezte magát a védelmen, majd kilőtte a jobb felső sarkot.
54'
Ismét Kundrák lépett ki, ezúttal viszont Uram jött a labdáért.
55'
Sinan két csel után középre lőtt labdáját a támadóink nem tudták a kapu felé irányítani.
56'
Zahorán szögletét Viczián fejelte a kapuba.
58'
Orosz Márk találatával ismét két góllal vezetnek a vendégek.
59'
Zahorán helyett Máris Dominik a pályán.
61'
Lőrinczy Attila lesen volt.
65'
Huszák Tamás
66'
Dvorschák helyett Bor Dávid folytatja.
70'
Korozmán Kevin váltja Erdélyi Lászlót.
72'
Szatmári szabadrúgását védte a kapus.
73'
Urbin lövése még kijött a védőkről, az ismétlést viszont Máris lőtte kíméletlenül a kapuba.
74'
A csereként beállt Korozmán gyorsan módosította az eredményt.
77'
Egy vendég szögletet semlegesítettek a csabai védők.
78'
Szélpál fejese veszélyesen tartott a felső léc alá, de végül fölé ment a próbálkozás.
79'
Újabb békéscsabai szöglet, de kifejelték a védők.
80'
Újabb gól, ezúttal Urbin talált be.
81'
Ilyen nincs, megint egy védelmi kihagyás, Korozmán pedig védhetetlenül lőtte el Uram kapus mellett.