Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Soroksár SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Békéscsaba: Máthé Gábor, Birtalan Botond, Mészáros Márk, Szatmári István, Nagy István, Urbin Péter, Hursán György, Pilán Márkó, Dlusztus András, Szélpál Norbert, Gyurján Bence. Cserék: Zahorán Balázs, Gránicz Patrik, Tóth Dániel, Szalai Dániel, Kiss László, Viczián Ádám, Ribánszki László. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Soroksár: Kovács Dániel, Valencsik Dávid, Orosz Márk, Gyepes Gábor, Csernik Kornél Bonifác, Gárdos András, Silye Erik, Kundrák Norbert, Huszák Tamás, Gyömbér Gábor, Pál András.. Cserék: Steer Bence, Fülöp Noel, Csillag Dáriusz, Albert Ádám, Tamási Zsolt, Popov Patrik, Derekas Zoltán. Vezetőedző: Lipcsei Péter
0'
Az időjárási körülmények miatt, jelen állás szerint a mérkőzés 10 perccel később, 17 óra 10 perckor kezdődik. Az esetleges további változásokról azonnal tájékoztatást adunk
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga-fehér szerelésben a vendégcsapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
7'
Gárdos beadását Máthé kapus biztos kézzel fogta.
8'
Pál András lőtt a kapu fölé-mellé.
14'
Hursán két jó csel után 35 méterről lőtt, a labda a kapu mellé szállt.
16'
Birtalan Botond
18'
Orosz Márk hosszú labdavezetés után bal lábbal lövésre szánta el magát, a laszti a kapufa mellett hagyta el a játékteret.
20'
Nagy István
23'
Huszák 25 méteres lövése kipattant a csabai védőkről. szöglet lett belőle.
25'
Birtalan 25 méteres lövése a kapus kezében landolt.
27'
Pál András megszerezte a vezetés t a vendégek számára.
28'
Birtalan került helyzetbe, a labda néhány centivel kerülte el a jobb alsó sarkot.
35'
Nagy István szabadrúgását Dlusztus kapásból a kapu fölé lőtte, de mint kiderült lesen is volt.
37'
Dlusztus András
42'
Csabai szöglet után mentettek a vendég védők, a kipattanó labdát Birtalan rúgta kapásból kapura, Kovács remek vetődéssel hárított.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
47'
Egy formás vendég támadás végén Silye adott be a bal oldalról. A pontosan érkező Csernik lövése elakadt a védőben.
50'
Csernik Kornél góljával
51'
Gyurján Bence, Mészáros Márk és Nagy István helyett Kiss László, Zahorán Balázs és Gránicz Patrik folytatja.