A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 5 másodperc.

Baráth Bence, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Mészáros Márk, Szatmári István, Urbin Péter, Szalai Dániel, Király Patrik, Babinyecz Balázs, Viczián Ádám, Pilán Márkó. Cserék: Czinanó Antal Áron,  Dávid Zoltán Gergő, Ilyés Tamás, Mácsai László, Vólent Roland, Sinanovic Sinan. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Fila Károly, Palmes Raul-Ioan, Lukács Raymond Barna, Tóth László, Kanalos Tony-Markos, Kiss Bence András, Krausz Raul-Zoran, Oltean Sergiu Adrián, Belényesi Csaba, Mikló Roland, Toma György. Cserék: Botló Ádám, Ignácz Ruben, Takács Péter, Kismarton Balázs, Ádám Ferenc József, Gábor Lukács József, Virág Ákos Márk. Vezetőedző: Gálhidi György
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga-kék szerelésben a vendégek. A hazai csapat kezdte a találkozót.
5'
Király szöglete után Szalai fejese elkerülte a vendég kaput.
7'
Király újabb szöglete után Szatmári lőtt a kapu fölé.
17'
Szatmári baloldali beadását fogta a vendég kapus.
19'
Hazai hiba után Lukács Raymond lépett ki egy az egyben, kicselezte a kapust és a hálóba gurította a labdát.
21'
Szatmári lépett ki egy jó indítással, de az utolsó pillanatban Oltean szögletre mentett.
22'
Szatmári lőtt 20 méterről, a kapus a léc alól ütötte ki a labdát, a szöglet után Szalai lőtt, Fila újra védett.
23'
Egy támadás végén Szalai adott középre, de a kapus kiütötte a labdát Urbin elől.
30'
Kényszerű csere a csapatunknál, Babinyecz helyett Vólent folytatja.
31'
Kavaródás a hazai kapu előtt, végül Szalai szabadított fel.
36'
Kanalos góljával a vendégek növelték az előnyüket.
41'
Szalai jobboldali beadása után egy vendég védő csúsztatta ki a labdát.
42'
Viczián bedobása után Urbin csúsztatott kapura, de Fila hárított.
45'
A játékvezető 4 percet hosszabbít.
45'
Kanalos több mint 30 méterről lőtt el egy szabadrúgást, de Baráth védett.
45'
Zahorán Balázs
45'
0-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Zahorán helyett Sinan a pályán.
47'
Vólent gólját a játékvezető les miatt érvénytelenítette.
51'
Krausz Raul-Zoran
53'
Vólent harcolt meg a labdáért az alapvonal közelében, éles szögből leadott lövése azonban elkerülte a kaput.
57'
Lukács ment el a jobboldalon, beadása azonban hosszú volt Kanalosnak.
63'
Toma György cselezte be magát a csabaiak tizenhatosára, lapos lövését Baráth lábbal védte.