Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Kaposvári Rákóczi FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

1
0'
Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Mészáros Márk, Ilyés Tamás, Pilán Márkó, Sinanovic Sinan.
0'
Slakta Balázs, Fodor Marcell, Godzsajev-Telmán Rabil Ogli, Vachtler Csaba, Beliczky Gergő, Andorka Péter, Szakály Attila, Ur László, Tömösvári Bálint, Csernák Martin Tibor, Lakatos Gergő. Cserék: Bonnyai Márk, Rajczi Péter, Nagy János Patrik, Hadaró Valentin, Horváth Ferenc, Nagy Richárd, Bíró Dominik.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégcsapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
1'
Egy kaposvári és egy csabai támadás jelezte, hogy mindkét csapat győzelemre törekszik.
10'
Az első perc rohamai után, a játék a pálya közepére koncentrálódott, minden labdáért nagy harc folyik.
16'
Viczián nagy bedobását egy kaposvári védő csúsztatta szögletre.
19'
Urbin két jó csel után helyzetbe került, de jobb lábáról a labda a kapu fölé perdült.
21'
Megváltozott a játék képe, a hazaiak egyre nagyobb nyomás alá helyezik a vendég csapatot.
25'
Mezei próbálta Grániczot helyzetbe hozni, de Slakta résen volt.
30'
Gránicz 20 méteres szabadrúgását Slakta biztos kézzel hárította.
32'
Újabb kecsegtető hazai helyzet, Mezei lépett ki Gránicz pontos átadásával, de Slakta újra a helyén volt.
35'
Ismét egy csabai helyzet, Gránicz 8 méterről leadott lövését a vendég hálóőr hárította.
38'
Mezei Szabolcs
41'
Tömösvári Bálint
44'
Király szöglete után majdnem a vendég együttes sietett a hazaiak segítségére, de Ur fejese elkerülte saját kapuját.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Hazai szöglet után Viczián fejese tévesztett célt.
51'
Andorka lőtt tizenhat méterről, lapos lövését Ribánszki magabiztosan védte.
58'
Szatmári 30 méterről lövésre szánta el magát, pontos labdája a jobb felső sarokban kötött ki.
62'
Csernák helyett Bíró a pályán.
66'
Lustyik folytatja Mezei helyett.
68'
Andorka helyett Rajczi a pályán.
75'
Hursán két csel után lövésre szánta el magát, a labda nem sokkal kerülte el a kaput.
76'
A játékvezető a vendég vezetőedzőt elküldte a technikai zónából, a folyamatos reklamálás miatt.