Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Duna Aszfalt TVSE

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 3 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Nagy Sándor, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám,  Szélpál Norbert, Sinanovic Sinan. Cserék: Uram János, Dávid Zoltán Gergő, Urbin Péter, Babinyecz Balázs, Pilán Márkó, Vólent Roland. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Helesfay Donát, Szabó Dávid, Oláh Máté Sándor, Tölgyesi Viktor, Kirchner Krisztián, Mihály Dávid, Huszti András, Gréczi Gábor János, Kardos Norbert, Ludánszki Bence, Sváb Dániel. Cserék: Molnár Márk, Károly Bálint, Polyák Pál Kristóf, Sirokmán Zoltán, Szabó László, Stoiacovici Dávid Tibor, Gréczi Márton Péter. Megbízott vezetőedző: Virágh Ferenc
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégek. A hazai csapat kezdte a találkozót.
5'
Egy kapu előtti kavaródás után Hursán szabálytalankodott a vendégek kapusával szemben.
8'
Ribánszki védett egy 20 méteres lövést.
10'
Szalai ballábas lövését magabiztosan védte a vendég kapus.
15'
Szatmári lőtt 15 méterről, Helesfay védett.
18'
Egy középre tartó hazai beadás érintés nélkül hagyta el a játékteret, nem volt veszélytelen.
21'
Vicziánt buktatták a jobb oldalon, Király végezte el a szabadrúgást, különösebb eredmény nélkül.
22'
Viczián szabálytalankodott, a szabadrúgás után Ribánszki ütközött egy vendég játékossal, mindkettőt ápolni kell.
28'
Kettős csere csapatunknál, Vólent folytatja Sinanovic helyett, míg Hursánt Pilán váltja.
32'
Zahorán egy jó kiugratást, de Helesfay ért oda hamarabb és mentett.
33'
Szalai szólója után éles szögből lőtt, de csak az oldalhálót zörgette meg.
35'
Király jobboldali beadásáról Nagy Sándor csak centikkel maradt le.
37'
Tölgyesi maradt a földön, majd némi félreértés után sikerült a labdát a játéktéren kívül helyezni, hogy ápolni lehessen.
39'
Nagy Sándor
40'
A büntetőt Kardos értékesítette.
45'
Mihály Dávid
45'
Urbin váltja Nagy Sándort.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
47'
Huszti futotta le a védőket, végül Viczián oldotta meg higgadtan.
50'
Oláh próbálkozott kétszer kapura lövéssel, az első alkalommal a kapufa segített, másodszor Vicziánt találta el érzékeny helyen a pettyes.
51'
Urbin fordult rá kapásból és a felső lécet találta el.
52'
Urbin elé került ismét a labda, aki könyörtelenül a léc alá bombázott.
54'
Gréczi Gábort Mezei szerelte mintaszerűen.
54'
Mihály Dávid találatával ismét vezetnek a vendégek.
58'
58'
Mihály helyett Károly Bálint a pályán.
68'
Beadások és Helesfay védések tömkelege a vendég kapunál.
69'
Vólent centikkel maradt le a labdáról, hatalmas lehetőség volt.
70'
Kardos maradt a földön egy szerencsétlen összecsúszás után, de tudja folytatni.
78'
Viczián 15 méterről a jobboldali kapufát találta el.
80'
Mezei 17 méterről, a kapuval szemben lövésre vállalkozott, a próbálkozás a sorfalban halt el.
83'
Kettős csere a vendégeknél: Gréczi Márton folytatja Szabó Dávid helyett, Tölgyesit Szabó László váltja