Előre most

Figyelem! Felhívjuk figyelmüket, hogy az idegenbeli mérkőzések megtekintése és az elutazás előtt minden esetben szíveskedjenek figyelmesen elolvasni a mérkőzésekkel kapcsolatos információkat. A szükséges tudnivalókat időben megosztjuk összes online felületünkön, így a Békéscsaba 1912 Előre NEM vállal felelősséget abban az esetben, ha valaki az információk hiányára hivatkozva, bármilyen okból nem tud az aktuális mérkőzésre bejutni! Előfordulhat, hogy a vendéglátó klub nem ad minden részletre kiterjedő tájékoztatást, így mindenképp javasoljuk, hogy keressék fel az ellenfél csapatának felületeit is és tájékozódjanak a bejutás feltételeiről. A Békéscsaba 1912 Előre minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy vendégei, szurkolói és az érdeklődők időben, megfelelő felvilágosítást kapjanak, de önhibánkon kívül a helyszíni rendezési sajátosságokért NEM vállalhatunk felelősséget. Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Asszisztensek: ?????

Békéscsaba: Póser Dániel (90), Hodonicki Márk (16), Kovács Gergő (28), Komáromi Csongor (2), Kóródi Nándor (8), Pusztai András (18), Tóth Máté (6), Maronyay Zalán Gábor (15), Szatmári István (11), Zádori Krisztián (9), Sármány Kristóf (13). Cserék: Uram János (26), Tóth Patrik (73), Csató Martin (24), Viczián Ádám (23), Mikló Roland (19), Szabó Bálint (5), Gyenti Kristóf (20), Pintér Norbert (7), Vólent Roland (10), Czékus Ádám (26).
Vezetőedző: Csató Sándor

Gól Gólszerzők: Zádori Krisztián (40. perc), Bacsa Patrik (50. perc), a 11-es számú játékos (59. perc), Souza Dos Santos Paulo Vinicius (75. perc), Nwachukwu David (89. perc).

A 39. percben Maronyay feltartóztathatatlanul tört előre, a hazai védők pedig csak szabálytalanság árán tudták megállítani a büntetőterületen belül. A jogosan megítélt tizenegyest Zádori értékesítette (0-1). A második játékrész rosszul kezdődött számunkra, egy szögletet megint nem tudtunk levédekezni, így Bacsa Patrik egyenlített az 50. percben (1-1). Kilenc perccel később a 11-es számú játékos találatával már a BVSC vezetett (2-1). A 75. percben tovább növelte előnyét a fővárosi együttes, az elmúlt vasárnapi bajnoki mérkőzéshez hasonlóan Souza Dos Santos Paulo Vinicius ismét betalált (3-1). A végére aztán már minden összejött a sárga-kékeknek, Nwachukwu David is gólt szerzett a 89. percben (4-1).

Élő televíziós közvetítés

A MECCSET AZ M4 SPORT TELEVÍZIÓ ÉLŐBEN KÖZVETÍTI!

Békéscsaba 1912 Előre - DVSC

A mérkőzésre érvényes hazai belépőket megvásárolhatják elővételben az Előre Székház ügyfélszolgálati irodájában munkanapokon 08:00 és 16:00 óra között, valamint a mérkőzés előtt a pénztárnál is. Kapu- és pénztárnyitás: 17:00 órakor. A hazai pénztárakban készpénzzel és bankkártyával is lehetséges a fizetés.

Természetesen a szezonbérletek érvényesek a MOL Magyar Kupa mérkőzésre is!

Felhívjuk a vendég szurkolók figyelmét, hogy a vendég szektorba érvényes belépőket kizárólag Debrecenben, elővételben lehet megvásárolni. Az értékesítés részleteiről a debreceni klub ad részletes tájékoztatást. Békéscsabán elővételben egyáltalán nem értékesítünk vendég belépőt és amennyiben a rendelkezésre álló jegyek elfogynak, akkor a vendég pénztár a mérkőzés napján sem nyit ki! A vendég szektorban összesen 216 darab engedélyezett hely áll rendelkezésre, tehát ennyi belépőjegyet tudunk a DVSC részére átadni.

Részletes jegyinformációk az alábbi hivatkozás alatt érhetők el:

A büfék 17:30 órától szolgálják ki vendégeinket. A körgát felőli oldalon készpénzes és bankkártyás fizetés is lehetséges, a ligeti oldalon és vendég büfében csak készpénzt tud az üzemeltető elfogadni.

FELHÍVJUK FIGYELMÜKET, HOGY HAZAI SZURKOLÓINK SZÁMÁRA KIZÁRÓLAG A FEDETT LELÁTÓ HASZNÁLHATÓ! A RÉGI (Kórház utcai felőli) LELÁTÓ TOVÁBBRA IS LE VAN ZÁRVA!

Hazai drukkereink az Előre Székház után balra található, 5-ös számú kapun léphetnek be a körgát felőli oldalra (A4, A5 és A6 szektorok), a ligetben található 3-as számú kapun keresztül pedig az A1, A2 és A3 szektorokat érhetik el.

Kerekes székekkel érkező vendégeink is ezen a bejáraton (3-as kapu a Ligetben) érhetik el a számukra kijelölt, A1-es szektorban található helyeket. Gépjárművel történő behajtás kizárólag előre leadott rendszámok alapján (az 5-ös számú kapun keresztül) lehetséges érvényes, belépésre jogosító okirattal együtt (személyazonosításra szolgáló arcképes igazolvány). Önmagában a mozgáskorlátozott igazolvány nem elégséges. A mozgáskorlátozott WC-k használatához kérjék a biztonsági szolgálat segítségét!

Látássérült vendégeinknek szintén az A1-es szektorban található ülőhely nélküli – mozgássérült – helyeket javasoljuk. Mobil székeket tudunk itt biztosítani, melyeket a biztonsági szolgálattól igényelhetnek. Előre egyeztetés esetén (legalább 24 órával a mérkőzés kezdete előtt) kerekesszéket is rendelkezésre tudunk bocsájtani.

VIP vendégeink gyalogosan vagy gépjárművel a Székház után balra található, 5-ös számú kapun érkezhetnek a helyszínre. A pénztárnál jobbra tartva található a számukra fenntartott VIP parkoló. Érdemes figyelembe venni, hogy a mérkőzés alatt az új lelátó két oldala nem átjárható, tehát aki a ligeti oldalon lép be, az nem tud átmenni a körgát felőli oldalra és viszont.

Kérjük, hogy a stadionon belül figyeljenek a lezárásokra, semmiképpen ne lépjenek be olyan területre, amelyek el vannak határolva és saját érdekükben ne használják a lezárt szektorokat!

Várjuk Önöket, szurkoljunk közösen – hiszen Együtt erősebbek vagyunk!

Megközelítés:

A stadionhoz érkezés optimális útvonala Budapest felől (gépjárművel): Szarvasi út – (jobbra) Baross utca – (balra) Széchenyi utca – (balra) Gőzmalom tér – (jobbra) Kórház utca. Tömegközlekedési eszközként a 8V jelzésű autóbuszt javasoljuk. A részletes menetrend elérhető a következő hivatkozás alatt: https://www.volanbusz.hu/hu/menetrendek/helyi-jaratok/bekescsaba

Ingyenes wifi:

A Kórház utcai Stadion lelátóin ingyenesen elérhetik és használhatják a Internetet. A WIFI4EU SSID jelzésű hálózatra csatlakozva, a Vendég (Guest) bejelentkezést kiválasztva már hozzá is férnek az ingyenes Internethez.

Térkép:

Vendég szurkolók:

A vendég drukkerek a számukra kijelölt, Munkácsy Hotellel ferdén szemben található (Kórház és Dedinszky utca sarok) őrzött parkolóban, biztonságos körülmények között állíthatják le gépjárműveiket és a Kórház utcán átkelve, a 1-es számú kapun léphetnek be a mérkőzésre. A parkolás ingyenes. A vendég szektorban megfelelő számú drukker érkezése esetén büfé üzemel és mellékhelyiségek is biztosítottak. A tribün megnyitott részén 216 ülőhely (fehér színű) áll rendelkezésükre.

Sajtó akkreditáció:

Pályarendszabályok:

Transzparensek használata:

Bérlet- és belépőjegy információk:

Gyere ki a meccsre és nyerj egy autót!

Emeljük a tétet, hiszen az Előre hazai mérkőzésein egy újszerű autót is nyerhetsz!

Gyere ki a Békéscsaba 1912 Előre hazai mérkőzéseire és a Tiéd lehet egy Opel Corsa típusú személygépkocsi!

Nyereményautó

Akár egyetlen belépővel is nyerhetsz egy autót! Nem kell mást tenned, mint vásárolnod egy vagy több belépőt és a jegy ellenőrző szelvényét bedobnod a hazai pénztáraknál kihelyezett urnákba!

Belépőjegy

Természetesen a bérletetekkel rendelkező, hűséges drukkereink sem maradnak ki a játékból: részvételükhöz arra kérjük őket, hogy munkanapokon munkaidőben fáradjanak be az Előre Székházba és vegyék át sorszámozott szelvényeiket, melyekkel ők nyilvánvalóan többszörös eséllyel indulnak a nyereményért! Megvásárolt bérletüket mindenképpen hozzák magukkal, hiszen ezzel igazolhatják jogosultságukat!

Nyerj egy autót!

Több mérkőzés, több belépőjegy, több esély, tehát mindenképpen érdemes lesz az egész szezonban a Békéscsaba 1912 Előre hazai mérkőzéseire járni, mert minden egyes bedobott ellenőrző szelvénnyel nő az esélyed, hogy megnyerhesd az autót! Minden szurkolónk korlátlan mennyiségű hazai belépőjegyet vásárolhat.

Az Opel Corsa felajánlója a Körös Autócentrum Kft. – 5600 Békéscsaba, Szarvasi út 66.

Körös Autócentrum Kft.

A nyereményjáték meghirdetését, lebonyolítását és a nyertes sorsolását közjegyző hitelesíti.