A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 140 másodperc.

A MÉRKŐZÉS ZÁRT KAPUK MÖGÖTT KERÜLT MEGRENDEZÉSRE!

Időpont: 2021. március 27. (szombat) 15:00 óra

Játékvezető: Bakos József

Asszisztensek: Baráth János, Kató Bence

Nagyszénás: Magony Gergő, Zábrák Zoltán, Darida Ádám, Takács Márk Csaba, Libor Gergő, Simon László, Kukovecz Dániel, Juhász Norbert, Vajgely Görgy, Rafaj Patrik, Márk Ádám Tibor. Cserék: Godár György, Lika Tamás János, Kovács Lajos Mihály, Szilágyi Henrik, Valuk Adrián.
Edző: Tasi Róbert

Békéscsaba: Czinanó Antal Áron, Sipaki Patrik Martin, Ilyés Tamás, Farkas János, Balog Zsolt, Bónus Marcell, Csicsely János, Oláh Ákos, Fazekas Lóránt, Szabó Zsombor, Zelik Csaba. Cserék: Nagy Szabolcs, Czvalinga Áron, Bukor Zoltán Márk, Varga Tamás Károly, Körömi Zoltán, Répási Balázs.
Vezetőedző: Brlázs István Gábor

Gólszerzők: Fazekas Lóránt (50. perc), Csicsely János (54. perc), Bukor Zoltán Márk (69. perc), Juhász Norbert (72. perc).

Sárga lapok: Juhász Norbert (50. perc), Libor Gergő (53. perc), Darida Ádám (67. perc), Czinanó Antal Áron (71. perc), Zelik Csaba (75. perc), Rafaj Patrik (90. perc).

Nyolc nap alatt háromszor is pályára lépnek Brlázs Gábor István neveltjei, hiszen az elmaradt Csabacsűd elleni idegenbeli mérkőzést, pályaválasztói-jogcserével március 31-én (szerdán) 18:00 órától a Békéscsaba Labdarúgó Akadémián pótolják. Az aktuális ellenfél viszont ezen a hétvégén a Nagyszénás csapata, amely négy forduló teljesítése után a megyei táblázat ötödik helyéről folytatja a harcot. Az akár döntetlen specialistának is titulálható szénásiaknak nem lesz könnyű dolguk, hiszen a válogatott szünet miatt az első csapatból többen is játékperceket kaphatnak visszajátszóként. Az Előre II. egyértelmű célja a bajnokság megnyerése mellett, hogy minden mérkőzést győzelemmel zárjanak, így egészen biztosan nem kímélik majd az ellenfelet.