Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Füzesgyarmati SK

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 5 másodperc.

Uram János, Szalai Dániel, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Bora György, Babinyecz Balázs, Király Patrik, Kitl Miklós, Lukács Raymond, Nikola Pantovic, Paudits Patrik. Cserék: Czinanó Áron, Kovács Ádám, Hodonicki Márk, Váradi Ádám, Oláh László, Gránicz Patrik, Szabó Péter, Lászik Milán, Kasik Ákos, Styecz Bence, Czvalinga Áron. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Fildan Calin, Achim Sebastian, Sundas Alexis, Szabó Richárd, Márkus Martin, Tóth Olivér, Csörgő Raul, Achim Ádám, Kis Szabolcs, Cigan Cristian, Popescu Gheorghe.  Cserék: Ferenczi József, Raducu Sorin, Vajda Roland, Molnár Szabolcs, Erdős Balázs, Mazán Barnabás, Balogh Gusztáv. Vezetőedző: Boros Tibor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila mezben a hazai, fehér-piros szerelésben a vendégek. A vendégek kezdték a találkozót.
1'
Szalai szaladt el a jobb oldalon, beadásra azonban már nem volt lehetősége.
2'
Bal oldalon Paudits tette ugyanazt, mint Szalai.
4'
Márkus kapott forintos labdát de uram biztos kézzel védett.
5'
Paudits forgolódott prímán a tizenhatoson belül, majd kilőtte az alsó sarkot.
6'
Paudits esett el véleményes körülmények között a büntetőterületen belül. Nincs tizenegyes.
9'
Pantovic szabadrúgása elakadt a sorfalon.
11'
Achim Sebastian beívelését mentették a védők.
12'
Kis Szabolcs helyett Vajda Roland a pályán.
16'
Kitl Miklóst vágták föl, szabadrúgás következik.
16'
Mészáros szabadrúgását bravúrral védte Fildan kapus, a kipattanó után pedig már csak szabálytalanul tudtak szerelni a vendégek. Tizenegyes következik.
17'
Lukács Raymond értékesítette a büntetőt.
18'
Egy könnyelmű vendég hazaadás után Szalai volt szemfüles, elhúzta a kapus mellett a labdát és a hálóba gurított.
22'
Kényszerű csere a vendégeknél, Márkus helyett Raducu érkezett.
25'
Egészségügyi szünet
27'
Nézőszám: 300
30'
Újabb kényszerű csere a vendégeknél, Csörgő helyett Molnár Szabolcs folytatja.
30'
Cigan volt lesen.
33'
Szalai beadását mentették szögletre a vendégek.
35'
Popescu fejelt Uram kapuja fölé.
38'
Király szögletét húzta le Fildan kapus.
40'
Lukács beíveléséből újabb szöglet lett.
45'
3-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
50'
A szünetben egyik szakvezető sem cserélt, egyelőre mezőnyjáték folyik a pályán.
56'
Pauditsot kellett ápolni.
59'
Vajda Roland lőtt 22 méterről, Uram magabiztosan védett.
61'
Cserél csapatunk, Czinanó, Szabó Péter, Gránicz, Váradi, Oláh és Kovács érkezett Uram, Pantovic, Babinyecz Paudits és Szalai helyett.vic,
62'
Fildan helyett Ferenczi a kapuban.
67'
Popescu volt lesen.
72'
73'
Király, Kitl, Mészáros, Bora és Nagy helyett Lászik Milán, Styecz Bence, Kasik Ákos, Czvalinga Áron és Hodonicki Márk érkezett.
74'
Molnár lőtt 20 méterről, Czinanó bravúrral védett.
75'
Tóth Olivér fejelt egy beadást pontosan az alsó sarokba.
76'
Gránicz kapott pontos átadást, tíz méterről nem sikerült a hálóba juttatni a labdát.
76'
Popescu helyett Erdős Balázs a pályán.
77'
Büntetőhöz jutott a vendég csapat, Cigan Cristian értékesítette a lehetőséget.
79'
Szabó Péter fejelt vissza egy beadást Hodonicki elé, aki higgadtan gurított a kapuba.
83'
Gránicz 25 méterről a felső lécet találta telibe.
84'
Gránicz szúrt rá éles szögből egy szabadrúgást, Ferenczi kapus bravúrral tolta szögletre.
88'
Kényszerű csere, Popescu visszaáll Cigan helyett.
89'
Czinanó egy vendég szöglet után átesett egy védőn, a labda Popescu elé került, aki kapuba gurított.