Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Dorogi FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Kitl Miklós, Gránicz Patrik, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Máris Dominik, Fazekas Lóránt, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Laky László, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Ilyés Tamás, Király Patrik, Sipos Gábor, Albert István, Hodonicki Márk, Varga Szabolcs. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Tulipán Ákos, Nagyházi Dávid, Hajdú Roland Gábor, Pálinkás Gergő János, Szedlár Zoltán, Dlusztus András, Nyíri Vince Tóbiás, Izing Martin Ferenc, Zabari Dávid, Szerencsi Miklós, Lőrincz Attila László. Cserék: Belányi Balázs, Kárász Krisztián, Iszák Dominik, Oldal Tibor, Papp Máté, Józsa Marcell Ádám, Pohner Zsolt, Tomás Lénárt. Vezetőedző: Fenyvesi László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, piros-fekete szerelésben a vendég csapat. A hazaiak kezdték a találkozót.
2'
Egy távoli vendég lövés suhant a kapu felé, de Czinanó a helyén volt.
5'
Lukácsot leshelyzet állította meg.
6'
Lesre futott egy dorogi csatár.
8'
Máris harcolt meg egy labdáért, félmagas beadását Pantovic, kapásból a bal kapufa mellé lőtte.
10'
Horváth Péter emelt az ellenfél ötösére, Máris Dominik kapásból a kapu közepébe gurított.
12'
Gránicz kapott jó labdát a jobb szélen, éles beadását Tulipán lefülelte.
16'
Pantovic kapott remek kiugratást, de a cselébe a vendég védő ügyesen lépett bele.
19'
Vendég szöglet után Czinanó kapus védte a fejest.
21'
Gránicz lőtt távolról, de blokkoltak a védők.
22'
A vendég szabadrúgás nem jelentett különösebb veszélyt a hazai kapura.
26'
Furcsa ítélet a dorogi kapu előtt, se szöglet, se szabadrúgás, se tizenegyes,.
30'
Dorogi szöglet kicsiben, melyből újabb sarokrúgás lett.
31'
Egy gyors kontra után, Gránicz került jó helyzetbe, higgadt megoldása újabb gólt eredményezett.
32'
Pantovic vezette a labdát, majd 25 méterről lőtt kapura.
36'
Némi zavar támadt a csabai tizenhatoson belül, végül kirúgás lett belőle.
38'
Máris passzolt volna Grániczhoz, aki lesen maradt.
41'
Aránylag formás vendég támadás végén, a csabai védők tisztáztak.
43'
Egy dorogi szöglet után, a labda mindenki előtt elsuhant, veszélyes szituáció volt.
45'
2-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Kettős csere a vendégeknél, Kárász Krisztián és Oldal Tibor folytatja Szedlár Zoltán és Dlusztus András helyett.
46'
Máris beadására Gránicz érkezett, de már nem tudta pontosan irányítani a labdát.
48'
Bora fedezte kitartóan a labdát, kirúgással jöhetünk.
50'
Máris cselezett ki két védőt, miután már csak szabálytalanul tudták megállítani, így büntetőt ítélt a játékvezető.
51'
Pantovic higgadtan értékesítette a tizenegyest.
54'
Király Patrik - Máris Dominik
56'
Lukács került hatalmas helyzetbe, de lest fújt az asszisztens.
57'
Nagyházi került kecsegtető helyzetbe, de lövése szögletre pattant a hazai védőkről.