Időpont: 2015. november 1. (vasárnap) 13:30 óra

Helyszín: Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportpálya

Cím: 2330 Dunaharaszti, Mindszenty u. 16.

Asszisztensek: Molnár István, Imrő János ifj.

Dunaharaszti: Kalmár Adrián, Rétsági Ákos, Nyéki Márk, Farkas Tamás, Kovács Gergely, Gacsal Norbert, Rebecsák Szilárd, Márton Dávid, Szmola Dániel, Ablonczy Gerjén, Mészáros Dániel. Cserék: Kaizer Antal, Méder Bence, Szalay Márk, Gyatyel Norbert, Aranyos Mózes Bence, Kiss Gábor.
Vezetőedző: Króner Péter.

Békéscsaba: Máthé Gábor, Vozár Dávid, Lászik Milán, Szántó Mihály Sándor, Zámbori Dániel, Pilán Márkó, Mácsai László, Tatár Eduard, Kálmán Szilárd, Bozsó Milán, Szalai Dániel. Cserék: Bogár Imre, Takács János Dávid, Polonio-Guerreiro Joao, Koszecz Kristóf, Bozó András.
Vezetőedző: Boér Gábor.

Gólszerzők: Mészáros Dániel (61. perc), Rebecsák Szilárd (86. perc).

Sárgalapok: Zámbori Dániel (9. perc), Márton Dávid (21. perc), Bogár Imre (75. perc), Lászik Milán (85. perc).

Az első félidőben a hazaiak birtokolták többet a labdát, az Előre hátsó alakzata jól zárta le a területeket, így a haraszti labdarúgók nem tudtak komoly helyzetet kialakítani, a vendégek pedig kontrákból próbáltak veszélyeztetni, de szintén kevés konkrét eredménnyel.

Szünet után is a Haraszti irányította a játékot és bő negyedórával a kezdést követően a vezetést is megszerezte. A jobb szélen futó támadás végén egy hosszú labdát Ablonczy tett vissza Mészárosnak a tizenhatos sarkánál, aki fél fordulattal, laposan lőtt a hálóba, 1–0. A folytatásban nyíltabb játékra tért át a csabai alakulat, alkalma is volt az egyenlítésre, de a lehetőség kimaradt. A 85. percben pedig minden eldőlt, amikor a játékvezető szerint Lászik szabálytanul állította meg Médert a büntetőterületen belül. A befújt 11-est Rebecsák értékesítette, de erősen véleményes döntés volt, 2–0.

Mindkét fél nagyot küzdött, a vendégek talán az „előrejátékban” kevesebbet mutattak ellenfelüknél, ez okozta a vesztüket.

Króner Péter: – Küzdelmes mérkőzésen, megérdemelten győztünk a szimpatikusan futballozó csabaiak ellen.

Boér Gábor: – Sajnos nem tudtuk megismételni az elmúlt heti teljesítményünket, mind játékban, mind akaratban elmaradtunk attól. Egy nagyon szervezett csapat ellen játszottunk, amely kihasználta fizikális előnyét és rutinját. Az eredményből sima meccsre lehet következtetni, mégsem volt nagy különbség, csak a jogtalan tizenegyes tette irreálissá.