Vásárolja meg belépőjét elővételben!

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 76 másodperc.

Továbbra is javasoljuk, hogy vásárolják meg elővételben belépőjegyüket, hogy elkerüljék az esetleges sorbanállást!

Vásárolj belépőt!

Az ismét másodosztályban szereplő első csapatunk mérkőzései iránt jelentősen megnőtt az érdeklődés, így a legegyszerűbb módja ülőhelyük biztosításának, az elővételes jegyvásárlás. A tiketteket hétköznap, munkanapokon 08:00 és 16:00 óra között megválthajták az Előre Székház első emeletén található gazdasági irodában. Ezen a héten 2024. augusztus 16-án (pénteken) 16:00 óráig élhetnek az élővételes jegyvásárlás lehetőségével. Ezután már csak az augusztus 18-án (vasárnap) 19:00 órától kezdődő újabb, hazai bajnoki mérkőzés előtt, a pénztáraknál tudnak belépőjegyeket vásárolni.

Mérkőzés információk itt:

Ne felejtsék el, hogy még mindig megéri szezonbérletet váltani, hiszen azzal jóval olcsóbban biztosíthatják ülőhelyüket az összes hazai bajnoki, illetve MOL Magyar Kupa meccsre!

Belépőjegyükkel vagy bérletükkel pedig még nyerhetnek is, hiszen minden hazai mérkőzés félidei szünetében értékes ajándékokat sorsolunk ki!