BLSZ I. osztályú ellenféllel kezdünk a Magyar Kupában

Az MLSZ kedden elkészítette a főtábla első körének teljes párosítását.

A sorsolás előtt Deák Bálint elmondta, hogy a Magyar Kupa-főtábla első fordulójának hivatalos játéknapjai szeptember 22., szombat és 23., vasárnap. Hozzátette, ahol nincs villanyvilágítás, ott legkésőbb 15 óra lehet a kezdésidőpont.

A párharcoknál mindig az alacsonyabb osztályú együttes a pályaválasztó. Ha azonos osztályú ellenfelekről van szó, akkor az elsőként kihúzott csapat lesz hazai pályán.

A párharcok egy meccsen dőlnek el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. A főtábla első körében 128 csapat érdekelt.

Magyar Kupa 2018/2019. 6. forduló:

Körösladányi MSK (Békés megye I.) – Budaörs (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.) – Ferencváros (NB I)
Bátaszék (Tolna megye I.) – Újpest (NB I)
Cigánd (NB III) – Mol Vidi (NB I)
Bonyhád VLC (Tolna megye I.) – Budafok (NB II)
Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye I.) – Budapest Honvéd (NB I)
Király SZE (Vas megye I.) – Kaposvári Rákóczi (NB II)
Kozármisleny (NB III) – ETO FC Győr (NB II)
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.) – Monor (NB II)
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.) – Gyirmót FC Győr (NB II)
BKV Előre (NB III) – DVSC (NB I)
Szekszárd UFC (NB III) – Dorogi FC (NB II)
Berkenye SE (Nógrád megye I. )– Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Komáromi VSE (NB III) – Puskás Akadémia (NB I)
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.) – ZTE (NB II)
Tállya KSE (NB III) – MTK (NB I)
Fűzfői AK (Veszprém megye I.) – Soroksár (NB II)
1908 SZAC Budapest (Budapest I.) – Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
Szolnoki MÁV (NB III) – Kisvárda (NB I)
Hódmezővásárhely (NB III) – Vác (NB II)
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.) – Vasas (NB II)
Csepel FC (NB III) – Haladás (NB I)
Nyírbátor (NB III) – Nyíregyháza (NB II)
ESMTK (NB III) – DVTK (NB I)
SZEOL (NB III) – Balmazújváros (NB II)
FC Hatvan (Heves megye I.) – Ceglédi VSE (NB II)
Jászberény (NB III) – Mosonmagyaróvár (NB II)
Putnok (NB III) – Csákvár (NB II)
Siklós (Baranya megye I.) – Paks (NB I)
Szeged-Grosics Akadémia (NB III) – Siófok (NB II)
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.) – Mezőkövesd (NB I)
PMFC (NB III) – Kazincbarcika (NB II)
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.) – Füzesgyarmati SK (NB III)
Eger SE (NB III) – Dunaújváros (NB III)
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.) – Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Szarvasi FC (Békés megye I.) – Debreceni EAC (NB III)
Felsőtárkány (Heves megye I.) – Ménfőcsanak (NB III)
Nagykanizsa (NB III) – Iváncsa (NB III)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.) – Kecskeméti TE (NB III)
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.) – Balatonfüred (Veszprém megye I.)
Dunaharaszti MTK (NB III) – Szentlőrinc SE (NB III)
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.) – Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.) – Gyöngyösi AK (NB III)
Tordas SE (Fejér megye I.) – Sényő (NB III)
RKSK (NB III) – THSE-Szabadkikötő (NB III)
PTE PEAC (Baranya megye I.) – FC Ajka (NB III)
Hévíz SK (Zala megye I.) – Pápai Perutz FC (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.) – Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.) – TARR Andráshida SC (NB III)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.) – Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.) – Sárvár FC (NB III)
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.) – Sajóbábony SE (NB III)
Dabas (NB III) – SBTC (NB III)
Tiszafüred – Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.) – Balatonlelle (Somogy megye I.)
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.) – Vecsési FC (Pest megye I.)
Csesztreg (Zala megye I.) – Makó FC (NB III)
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.) – III. Kerületi TVE (NB III)
BVSC-Zugló (Budapest II.) – Érdi VSE (NB III)
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.) – Körmendi FC (Vas megye I.)
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.) – Taksony SE (NB III)
Schott Lukácsháza (Vas megye I.) – Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.) – Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Nagyatádi FC (Somogy megye I.) – Pénzügyőr (NB III)

Kapcsolódó hivatkozás:
http://1908szac.hu/

Print Friendly, PDF & Email