Tabella-sorsolás 2018/2019 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2018/2019

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 08.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.09.16.16:00BSS MonorDuna Aszfalt TVSE0-0 (0-0)
2018.09.16.16:00Ceglédi VSEVác FC0-1 (0-0)
2018.09.16.16:00BudaörsDorogi FC4-1 (2-0)
2018.09.16.16:00Credobus MosonmagyaróvárSoroksár SC1-0 (0-0)
2018.09.16.16:00KBSC FCGyirmót FC Győr1-4 (0-2)
2018.09.16.17:00WKW ETO FC GyőrBudafoki MTE4-0 (1-0)
2018.09.16.17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre1-3 (0-1)
2018.09.16.17:00BFC SiófokNyíregyháza Spartacus FC1-0 (1-0)
2018.09.16.17:00ZTE FCBalmaz Kamilla Gyógyfürdő2-2 (2-1)
2018.09.16.18:00Vasas FCKaposvári Rákóczi FC2-2 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 07.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.09.02.16:30Vác FCBudaörs1-0 (1-0)
2018.09.02.16:30Duna Aszfalt TVSEZTE FC1-2 (1-2)
2018.09.02.16:30Soroksár SCKBSC FC4-3 (3-2)
2018.09.02.16:30Dorogi FCCredobus Mosonmagyaróvár0-2 (0-0)
2018.09.02.17:00Balmaz Kamilla GyógyfürdőCeglédi VSE2-2 (1-1)
2018.09.02.17:00Kaposvári Rákóczi FCBSS Monor3-2 (1-1)
2018.09.02.17:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok2-0 (1-0)
2018.09.02.17:00WKW ETO FC GyőrAqvital FC Csákvár1-3 (0-1)
2018.09.02.17:00Budafoki MTEGyirmót FC Győr1-0 (1-0)
2018.09.02.18:00Nyíregyháza Spartacus FCVasas FC3-3 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 06.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.08.29.17:30BSS MonorNyíregyháza Spartacus FC1-1 (0-1)
2018.08.29.17:30Duna Aszfalt TVSECeglédi VSE0-0 (0-0)
2018.08.29.17:30BudaörsBalmaz Kamilla Gyógyfürdő0-0 (0-0)
2018.08.29.17:30Credobus MosonmagyaróvárVác FC1-1 (0-1)
2018.08.29.18:30KBSC FCDorogi FC1-4 (1-2)
2018.08.29.19:00ZTE FCKaposvári Rákóczi FC1-2 (0-0)
2018.08.29.19:00Aqvital FC CsákvárBudafoki MTE0-0 (0-0)
2018.08.29.19:00BFC SiófokWKW ETO FC Győr2-1 (1-0)
2018.08.29.19:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre0-0 (0-0)
2018.08.29.19:00Gyirmót FC GyőrSoroksár SC0-3 (0-2)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 05.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.08.26.17:30Vác FCKBSC FC0-2 (0-1)
2018.08.26.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőCredobus Mosonmagyaróvár2-0 (0-0)
2018.08.26.17:30Duna Aszfalt TVSEBudaörs2-1 (0-1)
2018.08.26.17:30Dorogi FCGyirmót FC Győr1-2 (0-0)
2018.08.26.18:30WKW ETO FC GyőrVasas FC2-2 (1-1)
2018.08.26.19:00Kaposvári Rákóczi FCCeglédi VSE2-0 (1-0)
2018.08.26.19:00Nyíregyháza Spartacus FCZTE FC1-2 (1-1)
2018.08.26.19:00Békéscsaba 1912 ElőreBSS Monor2-1 (1-0)
2018.08.26.19:00Aqvital FC CsákvárBFC Siófok1-1 (1-1)
2018.08.26.19:00Budafoki MTESoroksár SC1-3 (0-2)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 04.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.08.19.17:30BSS MonorWKW ETO FC Győr2-3 (0-1)
2018.08.19.17:30Ceglédi VSENyíregyháza Spartacus FC0-0 (0-0)
2018.08.19.17:30BudaörsKaposvári Rákóczi FC2-3 (2-2)
2018.08.19.17:30Credobus MosonmagyaróvárDuna Aszfalt TVSE0-0 (0-0)
2018.08.19.17:30KBSC FCBalmaz Kamilla Gyógyfürdő0-0 (0-0)
2018.08.19.17:30Soroksár SCDorogi FC1-3 (1-2)
2018.08.19.18:00 (TV)ZTE FCBékéscsaba 1912 Előre3-1 (1-1)
2018.08.19.19:00BFC SiófokBudafoki MTE0-0 (0-0)
2018.08.19.19:00Vasas FCAqvital FC Csákvár3-3 (2-0)
2018.08.19.19:00Gyirmót FC GyőrVác FC3-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 03.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.08.12.17:30Vác FCSoroksár SC0-0 (0-0)
2018.08.12.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőGyirmót FC Győr2-1 (2-0)
2018.08.12.17:30Duna Aszfalt TVSEKBSC FC0-0 (0-0)
2018.08.12.19:00Kaposvári Rákóczi FCCredobus Mosonmagyaróvár2-2 (1-1)
2018.08.12.19:00Nyíregyháza Spartacus FCBudaörs0-3 (0-1)
2018.08.12.19:00Békéscsaba 1912 ElőreCeglédi VSE2-0 (1-0)
2018.08.12.19:00WKW ETO FC GyőrZTE FC0-0 (0-0)
2018.08.12.19:00Aqvital FC CsákvárBSS Monor2-1 (2-1)
2018.08.12.19:00BFC SiófokVasas FC1-2 (1-2)
2018.08.12.19:00Budafoki MTEDorogi FC3-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 02.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.08.05.17:30BSS MonorBFC Siófok2-0 (2-0)
2018.08.05.17:30Ceglédi VSEWKW ETO FC Győr0-4 (0-2)
2018.08.05.17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre2-2 (1-2)
2018.08.05.17:30Credobus MosonmagyaróvárNyíregyháza Spartacus FC1-1 (0-0)
2018.08.05.17:30KBSC FCKaposvári Rákóczi FC0-2 (0-2)
2018.08.05.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőSoroksár SC1-2 (1-1)
2018.08.05.17:30Dorogi FCVác FC1-1 (1-0)
2018.08.05.19:00ZTE FCAqvital FC Csákvár1-1 (1-1)
2018.08.05.19:00Gyirmót FC GyőrDuna Aszfalt TVSE5-0 (3-0)
2018.08.05.19:00Budafoki MTEVasas FC1-2 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2018/2019-es szezon - 01.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2018.07.29.18:00Vác FCBudafoki MTE2-1 (2-0)
2018.07.29.18:00Balmaz Kamilla GyógyfürdőDorogi FC0-1 (0-0)
2018.07.29.18:00Duna Aszfalt TVSESoroksár SC0-4 (0-0)
2018.07.29.18:00WKW ETO FC GyőrBudaörs0-1 (0-0)
2018.07.29.19:00Kaposvári Rákóczi FCGyirmót FC Győr0-2 (0-1)
2018.07.29.19:00Nyíregyháza Spartacus FCKBSC FC1-0 (0-0)
2018.07.29.19:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár3-0 (2-0)
2018.07.29.19:00Aqvital FC CsákvárCeglédi VSE3-3 (1-2)
2018.07.29.19:00BFC SiófokZTE FC2-3 (0-1)
2018.07.29.19:00Vasas FCBSS Monor2-1 (1-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Békéscsaba 1912 Előre8521157817
02.Soroksár SC8512179816
03.Gyirmót FC Győr8503178915
04.ZTE FC84311410415
05.Kaposvári Rákóczi FC84311613315
06.Vasas FC83501512314
07.Vác FC833268-212
08.WKW ETO FC Győr83231510511
09.Budaörs8323139411
10.Aqvital FC Csákvár82511413111
11.Dorogi FC83141214-210
12.Balmaz Kamilla Gyógyfürdő824298110
13.Credobus Mosonmagyaróvár824279-28
14.BFC Siófok8224711-48
15.Budafoki MTE8224712-58
16.Nyíregyháza Spartacus FC8143711-47
17.Duna Aszfalt TVSE8143312-97
18.KBSC FC8134915-66
19.BSS Monor81251013-35
20.Ceglédi VSE8044514-94
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Urbin Péter404
Szatmári István404
Gránicz Patrik101
Király Patrik101
Mezei Szabolcs101
Pilán Márkó101
Szélpál Norbert101
Viczián Ádám101
Zahorán Balázs101
Név
Sárgalapok
Piroslapok
Viczián Ádám30
Babinyecz Balázs20
Király Patrik20
Gránicz Patrik10
Mezei Szabolcs10
Mészáros Márk10
Nagy Sándor10
Pilán Márkó10
Ribánszki László10
Szatmári István10
Szélpál Norbert10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.Békéscsaba 1912 ElőreCredobus MosonmagyaróvárDucsai JózsefPunyi GyulaMárkus Péter25
02.BudaörsBékéscsaba 1912 ElőreKovács GergelyKirály ZsoltBertalan Dávid54
03.Békéscsaba 1912 ElőreCeglédi VSENagy NorbertSzilágyi NorbertBerényi Ákos12
04.ZTE FCBékéscsaba 1912 ElőreBognár TamásFarkas BalázsHorváth Zoltán21
05.Békéscsaba 1912 ElőreBSS MonorBerényi TamásBaghy CsabaSzvetnyik Bence22
06.Vasas FCBékéscsaba 1912 ElőreSolymosi PéterVarga ZsoltMárkus Tamás12
07.Békéscsaba 1912 ElőreBFC SiófokKovács Gábor PéterKormányos II. GáborBaghy Csaba10
08.Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElőreMolnár Attila
Bertalan DávidBede Tamás22
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Babinyecz Balázs72140020187
Dávid Zoltán Gergő302100005
Gránicz Patrik88001010636
Hursán György82510000357
Ilyés Tamás3012000011
Király Patrik88001020658
Kmetykó Márk100100000
Lustyik Levente80620000123
Máris Dominik3111000076
Mészáros Márk44000010333
Mezei Szabolcs88001010617
Nagy Sándor44000010281
Pilán Márkó77001010630
Pusztai András000000000
Ribánszki László88000010720
Szalai Dániel82510000277
Szatmári István77004010630
Szélpál Norbert88001010696
Tóth Dániel4022000020
Uram János700700000
Urbin Péter88004000686
Váradi Ádám000000000
Viczián Ádám88001030720
Zahorán Balázs73131000270
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2018.07.29.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár
02.2018.08.05.v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
03.2018.08.12.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreCeglédi VSE
04.2018.08.19.v18:00ZTE FCBékéscsaba 1912 Előre
05.2018.08.26.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreBSS Monor
06.2018.08.29.sze19:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
07.2018.09.02.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
08.2018.09.16.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
09.2018.09.25.k19:00Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC Győr
10.2018.09.30.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
11.2018.10.03.sze19:00Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
12.2018.10.07.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FC
13.2018.10.21.v14:30Duna Aszfalt TVSEBékéscsaba 1912 Előre
14.2018.10.28.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBalmaz Kamilla Gyógyfürdő
15.2018.11.04.v13:30Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
16.2018.11.07.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
17.2018.11.11.v13:30Soroksár SCBékéscsaba 1912 Előre
18.2018.11.25.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
19.2018.12.02.v13:00KBSC FCBékéscsaba 1912 Előre
20.2018.12.09.v13:00Credobus MosonmagyaróvárBékéscsaba 1912 Előre
21.2018.12.16.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
Osztály
01.2018.07.29.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus MosonmagyaróvárNB2
02.2018.08.05.v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 ElőreNB2
01.2018.08.11.szo17:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
03.2018.08.12.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreCeglédi VSENB2
02.2018.08.17.p18:00Békéscsaba 1912 Előre II.Gyulai FC-TermálMegye I.
04.2018.08.19.v18:00ZTE FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2018.08.25.szo17:00Vésztői SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
05.2018.08.26.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreBSS MonorNB2
06.2018.08.29.sze19:00Vasas FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
04.2018.08.31.p17:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szarvasi FCMegye I.
07.2018.09.02.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC SiófokNB2
05.2018.09.08.szo16:30Kondorosi TEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
06.2018.09.14.szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSKMegye I.
08.2018.09.16.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElőreNB2
06. (MK)2018.09.22.szo14:001908 SZAC BudapestBékéscsaba 1912 ElőreMagyar Kupa
07.2018.09.22.szo16:00Mezőhegyesi SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
09.2018.09.25.k19:00Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC GyőrNB2
08.2018.09.28.p19:00Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 1913Megye I.
10.2018.09.30.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTENB2
11.2018.10.03.sze19:00Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2018.10.06.szo15:00Nagyszénás SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
12.2018.10.07.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FCNB2
11.2018.10.20.szo14:30Szeghalmi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
13.2018.10.21.v14:30Duna Aszfalt TVSEBékéscsaba 1912 ElőreNB2
12.2018.10.27.szo10:00Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SEMegye I.
14.2018.10.28.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBalmaz Kamilla GyógyfürdőNB2
13.2018.11.03.szo13:30Gyula FC-TermálBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
15.2018.11.04.v13:30Vác FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
16.2018.11.07.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FCNB2
14.2018.11.11.v10:00Békéscsaba 1912 Előre II.Vésztői SEMegye I.
17.2018.11.11.v13:30Soroksár SCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
15.2018.11.17.szo13:00Szarvasi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
16.2018.11.24.szo10:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kondorosi TEMegye I.
18.2018.11.25.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC GyőrNB2
17.2018.12.02.v13:00Körösladányi MSKBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
19.2018.12.02.v13:00KBSC FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
18.2018.12.08.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Mezőhegyesi SEMegye I.
20.2018.12.09.v13:00Credobus MosonmagyaróvárBékéscsaba 1912 ElőreNB2
21.2018.12.16.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörsNB2

A bajnokság helyezéseinek eldöntése (Versenykiírás 2018/2019 – NBII 6. oldal):
http://1912elore.hu/site/versenykiiras-2018-2019-nbii/

Print Friendly, PDF & Email